2737
2734
عنوان

میخوام بدون مهریه ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 31678 بازدید | 888 پست
چرا

مهریه حق یه دختره حتی اگرم مهریتو نمیخای بگیری مهریه بنداز اگه نزاری یعنی ارزش خودتو اوردی پایین اون حقته حقتو نباید ببخشی

من مهریمو اول انداختن۵۰۰تا سکه ولی بابام دلش سوخت کرد۱۲۴تا سکه قرارم نیست از شوهرم بگیرم هیچوقت ولی اون حق منه که اگه خدایی نکرده خدایی نکرده چیزی شد یهم بده 

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثلا نباشه چی میشه 

مهریه ب همراه توکل پشتوانه اس 

بعد ک خدای نکرده شوهرت تو رو نخاست راحت میزارتت کنار از زندگیش

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃
واقعا فک میکنی مردی ک بخواد خیانت کنه از ترس مهریه نمیکنه؟

نه میکنه اما اون موقع چنان سوزی بهت میاد که ۷ تا دریا نمی تونه خاموشت کنه و تنها ابزارت مهریه ست  اینو جدی بگیر  فکر نکن نه من اینطوری نمیشم نه عزیزم مردا قابل اعتماد نیستن به والله دارم بهت خواهرانه میگم

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna
2731
چرا

چون قوانین کشور ما اینجوری تنظیم شده منم می گفتم مهریه کم قبل ازدواجم مشاوره هم رفتم اصلا تایید نکرد چند سال پیش هم یه وکیل خانم تو تلویزیون گفت همه از بدی مهریه زیاد می گن ولی از پرونده هایی که خانم مذهبی بوده و مهدیه کم داشته و دستش به هیچ جا بند نیست نمی گن 

یا طرف همسرش فت کرده بود اگر مهدیه اش نبخشیده بود می تونست خونه اش نگه داره ولی چون مهریه نداشت نمی شد 

مهریه زیاد هم خوب نیست یه چیز متعادل بذار 

باز اگر رو تصمیم بودی حتما حق طلاق و ... بگیر 

حق طلاق و كار و تحصيل محضري بگيري مهريه نخاي مشكلي نيست ولي اگه بدون حق طلاق مهريه نخاي واقعا ريسك ...

حق طلاق و‌اینا اره راس میگی شاید 

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌

انشالله خوشبخت و سفید بخت بشی

و‌هیچوقت کارت به دادگاه و طلاق و دعوا نکشه

اما

اما

دور از جون همسرت، بعد ۱۲۰ سال، اگه شتر مرگ در خونتون خوابید، از خودت چیزی داری که آویزون کسی نشی؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2740
واقعا فک میکنی مردی ک بخواد خیانت کنه از ترس مهریه نمیکنه؟

اتفاقا اگر قرار باشه خیانت کنه دیگه واسم مُرده. اما لاقل خوب  بدهکار بشه که بعدی واسه خودش کیف نکنه . زندگی با مهریه  بادوام نمیشه.اما طلاق با مهریه خیلی بهتره

میشه جوگیر نشی خواهر من🙄🙄🙄 برو یه لیوان اب سرد بخور  این فکرا رو بریز بیرون من خودم خدای عشق ...

این حرفت کاملا حقه .حتی برای خرید رفتن هم ک کوتاه بیای بخدا بعدا میزنن تو سرت

عزیزم چیزی که خداوند حلال کرده ما نباید به خودمون منعش کنیم .وقتی تو قرآن حرف از مهریه اومده حتما دلیلی بوده پس نگو نمی خوام . بخواه ولی غیر متعارف نباشه متعارف مثل همه ی مردم

منم دوس داشتم اگررررر ازدواج عاشقانه بود مهریه نمیگرفتم ولی ازدواجم چون عاشقانه نیست مهریه رو سنگین ...

من نمیخوام از اول بگم هیچی میخوام خانوادم هرجی میخوان بگن و‌اونا قبول کنن بعد بگم نمیخوام

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2706