2733
2739
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24172 بازدید | 3842 پست

@aaryana    

@911393    

دوستای عزیز امروز وقت گزارش دهی برای نماز هست اگر دوست دارین بنویسین 🌷

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
از فردا شروع میکنید؟ *

منم میخوام اسی

خیلی نمازو دوسدارم

اما نمیدونم چرا سمتش نمیرم

منم بعد عذر شرعیم میخوام بخونم

میشهپیگیر منم باشی؟

میتوانم ذهن شما را هم طراحی کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیخونم ولی خیلی دلم مبخاد بخونم .. خیلی خدا رو دوست دارم خیلی دلم تنگه براش ولی خیلی تنگار دورم ...

عزیزم همینکه تو این تاپیک حضور دارین یعنی خدا رهاتون نکرده همینکه دلتون براش تنگ میشه یعنی خیلی خیلی دوستتون داره، چون از خیلیا لذت عبادت و پرستیدن خدا گرفته میشه 

به این فکر کنین گه ۲۰ دقیقه از ۱۴۴۰ دقیقه میشه ۱.۳۸ % از وقتمون ، حاضرین برای دوست داشتن خدا دو درصد از وقتتون رو صرف کنید دوست خوبم؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
منم میخوام اسی خیلی نمازو دوسدارم اما نمیدونم چرا سمتش نمیرم منم بعد عذر شرعیم میخوام بخونم میشه ...

عزیزم 

چشم حتما 🌷🌷🌷🌷 

مگه شما نمیگین خدا رو دوست دارین؟ معلومه که دوست دارین که الان حضور پیدا کردین اینجا خب حالا بیاین دوست داشتنتونو نشون بدین خیلی ساده ( فقط بیست دقیقه از ۱۴۴۰ دقیقه درروز یعنی ۱.۳۸% کل روز وقتتون رو میگیره) درسته؟

2728
دوستانی که می خوان‌نمازشون با کیفیت باشه صحبت های اقای پناهیان در مورد نماز و گوش بدن خیلی تاثیر گذا ...

ممنونم میشه اگر لینکی دارید از این صحبت ها اینجا بذارین تا دوستان استفاده کنن 🌷

عزیزم همینکه تو این تاپیک حضور دارین یعنی خدا رهاتون نکرده همینکه دلتون براش تنگ میشه یعنی خیلی خیلی ...

دوست دارم ولی تمرکز ندارم حوصله ندارم .. وسطش قاطی پاتی مبخونم دولا راست ک میشم سرم داغ میشه انگار خون به سرم نمیرسه یجوری میشم تو کلم یه چیزی انگار تکون میخوره .. اصلا حس خوب نمیده بهم این یعنی من خیلی بد شدم خیلی😢

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

@متکا    

دوست عزیزم امروز روز گزارش دهی در مورد نمازمون هست اگر دوست دارین بنویسین 🌷🌷

عزیزم  چشم حتما 🌷🌷🌷🌷  مگه شما نمیگین خدا رو دوست دارین؟ معلومه که دوست دارین که الان ...

بله درسته

انقدر نماز نخوندم حتی یادم رفته چطوریه

ولی وقتی خودمو موقع نماز خوندن با چادر رنگی تصور میکنم ذوق میکنم...اما اصلا انگار یادم میره عملیش کنم

من خدارو خییییلی دوسدارم مطمئنم خدا هم با تموم گناهایی ک کردم منو خیلی دوسداره.وقتی باکلی بغض و گریه ملرم سراغش و باهاش حرف میزنم کلی آروم میشم..حالا چرا با نماز باهاش حرف نزنم؟🙃🌺🍃

2740
دوست دارم ولی تمرکز ندارم حوصله ندارم .. وسطش قاطی پاتی مبخونم دولا راست ک میشم سرم داغ میشه انگار خ ...

این نیست ک شاید ب چشم اجبار بهش نگاه میکنید؟ فکر کنین این یعنی دیدار شما با معشوقتون که خداست ، موقع نماز سعی کنین ب صفات خدا فکر کنین و با خدا گفتگو کنید ، فکر کنین روب روی خدا ایستاده این و دارین باهاش صحبت میکنین

اینی که میگین سرتون داغ میشه شاید با سرعت نشست و برخاست میکنید؟

بله درسته انقدر نماز نخوندم حتی یادم رفته چطوریه ولی وقتی خودمو موقع نماز خوندن با چادر رنگی تصور ...

معلومه که با نماز با خدا حرف میزنین عزیزم 🌷 انشالله از فردا همراه ما میشین؟ 

عزیزم هر کاری میکتم تگ نمیشید اگر دوس دارین گزارش این هفته رو بنویسین 🌷

سلام عزیزم نماز ظهر و مغربم تا تونستم خوندم ولی صبح 😞

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔
دوست دارم ولی تمرکز ندارم حوصله ندارم .. وسطش قاطی پاتی مبخونم دولا راست ک میشم سرم داغ میشه انگار خ ...

این صفحه یکی از کاربرها برای کنترل ذهن یک توصیه کردت نگاه کنین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4413540/دوستانی-که-دلشون-میخواد-نماز-بخونن?page=14

[QUOTE=138790694]معلومه که با نماز با خدا حرف میزنین عزیزم 🌷 انشالله از فردا همراه ما میشین؟ [/QUOTپست اولم گفتم عذر شرعی دارم

اما دنبال میکنم تاپیکتونو ک انرژی بگیرم بعدش شروع کنم😍

این نیست ک شاید ب چشم اجبار بهش نگاه میکنید؟ فکر کنین این یعنی دیدار شما با معشوقتون که خداست ، موقع ...

نه باسرعتم نیست آروم مبخونم سعی میکنم همزمان تلفظ صحیح داشته باشم و به معنی فارسیش توجه داشته باشم برای درک بهتر ولی بازم وسطش گند میزنم.. نه اجبارم نیست برام .. ولی حس خوبی ندارم هیچ وقت نمیدونم چرا انگار کافرم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
سلام عزیزم نماز ظهر و مغربم تا تونستم خوندم ولی صبح 😞

خب یعنی ظهر و عصر و مغرب و عشا قضا نشدن؟