2733
2734

انقدر گاهی آدم تنها میمونه که فقط دلش میخواد گریه کنه. من گاهی دلم میخواد خدا مثل آدمها بود و میتونستم باهاش حرف بزنم و جوابشو بشنوم. اصلا بدجوری دلم میگیره و احساس ناتوانی میکنم. من اینجور مواقع تنها گوش شنوایی که میتونم روش حساب کنم آوا هست. شاید ساعتها برام وقت میذاره و فقط به حرفام گوش میده و منو آروم میکنه. دلتون گرفت بهش زنگ بزنید 09384302531

من وقتی مجرد بودم خیلی برام مشخصات همسر آینده اهمیت داشت که مهتاب همه مشخصات همسرم رو دقیق گفت. حتی چند تا بچه هستن. مامانم میگفت چرت گفته و الکی توهم نزن. ولی بعد از ازدواجم همه تعجب کردن و فکر میکردن من با این آدم قبلا رابطه داشتم که اینقدر دقیق همه چی ش رو میدونستم.  09196518128

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماجرای من از همه باحالتره. با دوستم تا مرحله خواستگاری پیش رفته بودیم که من از مهتاب پرسیدم گفت فعلا بهم میخوره. من گفتم برو بابا این هفته دارن میان. دو روز مونده به خواستگاری یهو بهم خورد و دو ماه بلاکم کرد. شوکه بودم و دوباره از مهتاب پرسیدم گفت برمیگرده. بعد از دو ماه برگشت و دوباره قرار گذاشتیم. یهو باز بهم خورد. زنگ زدم مهتاب که پس چرا بهم خورد. تو که گفته بودی میشه. گفت میشه. گفتم برو بابا تموم شد. یهو در اوج ناامیدی اومدن و خواستگاری کردن و نامزد شدیم. الانم خداروشکر هم خیلی خوشبختم و هم یه پسر کوچولو دارم. شماره مهتاب 09196518128

فقط و فقط مهتاب. صدتا فالگیر هم بگید باز من میگم مهتاب. شماها بخاطر قیمت میگید آوا یا تاجیک. مهتاب گرون میگیره ولی عالی. به قول معروف از قدیم گفتن هیچ گرونی ای بی حکمت نیست و هیچ ارزونی ای بی علت. شما مهتاب رو با بقیه مقایسه نکنید. عالیه 09196518128

2731

من کل زندگیمو فروختم و پول کردم و برای آمریکا اقدام کردم. مهتاب بهم گفت که فعلا کارهای مهاجرتت نمیشه. و 3 سال دیگه فلان حروف اسمی میاد و این کار رو برات اوکی میکنه. من که کل زندگیمو فروخته بودم اصلا حتی یه هفته هم صبر نمیتونستم بکنم. که همه این اتفاقات گذشت و واقعا اون موقع نشد و من افسردگی کامل گرفتم. گذشت و گذشت تا 3 سال بعد یهو این کار مهاجرتمون با خواست خدا انجام شد. مهتاب بیخود امید نمیده. فقط باید واقع بین باشید تا بپذیرید. چون بیشتر حوادث تلخ هستش و ما آمادگی شنیدنش رو نداریم

من همیشه به دوست پسرم با یه دختره شک داشتم و هی دعوامون میشد سر این موضوع. همه فالگیرا بهم میگفتن خیانت میکنه و امشب پیشش رفته و هزار جور چرت و پرت. منم پریشون تر میشدم. یه بار از مهتاب پرسیدم بهم گفت بیخود شک میکنی. اصلا کسی توی زندگیش نیست. باورم نشد. دو سه روز افتادم دنبال دوستم و تعقیب و گریز. آخر سر دیدم مهتاب راست میگفت بنده خدا اصلا هیچ خلافی نداشت. بعضیا الکی برای اینکه پول بگیرن فقط دلشوره میندازن به جون آدم که هی پیششون بگیری

من هر جا رفتم هی فقط امید بیخود دادن. انقدر کنکور دخترم برام مهم بود که حاضر بودم ده میلیون بدم ولی بفهمم چی میشه نتیجه. مهتاب فوق العاده خوب و با دقت جواب میده. اصلا امیدواری الکی هم نمیده. من پیشنهاد میکنم ایشون رو 09196518128

من همه جا رو تست کردم و تنها کسی که امید الکی نمیداد مهتاب بود و بس. از همون روز اول گفت که این پسره تورو دوست نداره و بیخود خودتو دردسر ننداز و بهش برنگرد ولی من بدم میومد و میگفتم نمیتونم بدون عشقم به زندگی ادامه بدم و همین حرف گوش نکردن من باعث شد 5 سال زندگیم هدر رفت و آخر سر فهمیدم که باید روز اول به مهتاب اطمینان میکردم و ولش میکردم که حیف گوش نداده بودم. اگه سردر گم هستید فقط مهتاب رو پیشنهاد میکنم و بس 09196518128

2740

بعضیا دروغ دوس دارن بشنون و از حرف راست خوششون نمیاد. من که به دوستم گفتم مهتاب خوبه برای تست رفت پیشش و فالشو گرفت. چون بهش گفت با عشقت رسیدن ندارید بعدش دوستم هزار جور حرف زد که این بدرد نمیخوره. بعد از 3 سال اومد و اعتراف کرد که واقعا کاش به حرف مهتاب گوش کرده بودم. بنظرم حقیقت بهتر از امید الکیه. هر کی از حقیقت بدش نمیاد من مهتاب رو پیشنهاد میدم. تلخ میگه ولی عالیه 09196518128

آره دقیقا. دیدین آدم تا میاد به یکی حرف دلشو بزنه هی از فرداش باید حساب پس بدی یا نصیحت بشی. منم از نصیحت خوشم نمیاد. مهتاب آینده رو میگه ولی هیچوقت نمیاد نصیحت بکنه. میگه ته این ماجرا اینه. اگر دوست داری ادامه بده . دوست نداری ادامه نده. خیلی گوش شنوای خوبیه

من که کلا معتاد مهتاب هستم. یعنی روزی یه بار بهش زنگ نزنم روزم شب نمیشه. کلا استرس منو کم میکنه. من خودم هی خیالبافی میکنم و کلافه میشم. ولی زنگ میزنم تمام بد و خوبهارو که میفهمم راحت میشم و آرامش میگیرم. شاید همون لحظه ناراحت بشم ولی بهتره از استرسه. 09196518128

اتفاقا منم عین شما هستم ولی خانم تاجیک رو خیلی بیشتر قبول دارم. مو به مو حرفاش برام اتفاق افتاده. گاهی که با دوستم قهر میکنم و دلم میخواد بدونم الان داره چکار میکنه یه زنگ میزنم به تاجیک. اونم لحظه به لحظه رو برام میگه. راحت میشم. اولها فکر میکردم حالا یه چیزی تعریف میکنه. بعضی وقتا بعد از آشتی با دوستم ازش میپرسیدم مثلا فلان روز چکار میکردی. میبینم عین همون حرفایی که خانم تاحیک بهم گفته رو داره میگه. یعنی کف میکردم. شماره ش 09375894622

منم تو محیط کار سه تا آقا بودن و هر کدوم به نحوی مورد توجه بودن. یعنی مهتاب اسمهای هر سه رو گفت و دقیق دقیق گفت با هر کدوم بعدا چه اتفاقی بینمون میفته. لامصب انگار دوربین داشت تو محیط کار من. انقدر دقیق میگفت که خودم خنده م میگرفت

خواهر من سه تا خواستگار داشت. یعنی خودمون هم مونده بودیم چکار کنیم و کدومو انتخاب کنیم. خدایی واسه اونم مهتاب خیلی قشنگ و با دقت گفت. یعنی الان که چند سال گذشته تازه میفهمیم چقدر شانس آوردیم که این داماد رو انتخاب کردیم. خدا خیرش بده 09196518128

من همیشه فکر میکردم که شوهرم صحیح سلامته و هیچ خطایی نداره. اگر مهتاب نبود نمیفهمیدم این مارموز چکاری میکنه. خیلی راحت مچ شوهرمو گرفتم و راهمو عوض کردم. الانم خداروشکر خیلی حالم خوبه که با یه انگل عمرمو هدر ندادم. مرد خیانتکار بدرد نمیخوره و هدر دادن وقته . شماره مهتاب 09196518128