2733
2734
عنوان

زن دوست داره زیبا باشه ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 2773 بازدید | 98 پست
همون دیگهههههه من امروز با دوستام بعد چند ماه قرار داشتم ایران نبود به خودم یه کم رسیدم یه کم بیشتر ادکلن زدم به خودم!!! یعنی از بس گفتن جوووووووووووووووووووووون جیگررررررررررررررر با من میای بریم؟؟؟ شب میمونی؟؟؟ بابا آخه چرا باید اینطوری باشه جامعه ی ما کی تو اروپا انقدرررررر کمبود امنیته؟
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه بار رفتم آمپول بزنم دخترم تازه به دنیا اومده بود بالطبع می می آدم بزرگه دیگه

یکی راجع به می میم تیکه انداخت

انقد حرص خوردمو ناراحت شدم میگفتم آخه چرا به یه زنی که شیرده هست به خاطر سینه بزرگش بهش حرفی بزنن
2731
بس که بیشعورن!!! چیزی که برام جالبه مردای متاهل بیشتر حریصن نگاه میکنن متلک میگن!! واقعا تاسف باره
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
واقعا این مزاحمتا ربطی به حجاب نداره بقول دوستمون دلاشون مریضه یه سریا سادیسم دارن از اذیت و ازار زنا لذت میبرن
من خودم اوایل چادری بودم اینقدر مزاحمم شدن و گفتن هرچی عشقیه زیر چادر مشکیه و هر روز یه چیز جدید دیدم جرات نداشتم برم بیرون از بس ماشینی برام بوق میزد اونم منی که ساده بودم بدون ارایش ... چادرمو گذاشتم کنار گفتم اینا که اینقدر مزاحمم میشن دیگه چرا چادر سرم کنم؟الان با مانتو اینقدر اذیتم نمیکنن بعضیا که بیشعورن هرجور باشی کرم میریزن .... جامعه نا امن شده
مرد بودن به کــــلـــفــت بودن بـــازو و ســـیـــنــــه نیست ،
به محکم بودن دکمه شلوارته که واسه هر هرزه ای وا نشه!

"********مریم هستم 30 سالمه

فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت شم نازیلا جون سلام از منه گلمممممممممممممممممممممممممممممم. چطوری عزیزدل
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
شادیییییییییییییییییی و نازیییییییییییییییییییییییییییییی
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
من که اگه با دوستام قرار داشته باشم اگه بخوام به خودم برسم بدون ماشین نمیرم ، ماشین هم نباشه با آژانس از ترس این متلک ها ، اون روزم که رفتم داروخانه اصلا فکرشم نمی کردم اون موقع صبح انقدر بی فرهنگ تو خیابون باشه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
تو خیلی موارد بخاطر زن بودن سرزنش میشیم خواهرم دیروز تو اتوبان تصادف کرد یه تصادف زنجیره ای با هشت تا ماشین فقط دوتا زن بودن اونویت همه به این میتوپیدن که اصلا چرا اومدی تو اتوبان زنه چه به کمربندی یکی نگفته بابا اون شش تای دیگه هم مرد بودن و همین جوری تصادف کرون