2752
2734
عنوان

چه خبرتوووووونه؟؟؟؟ همه جا دنبال تفکیک جنسیتی هستین😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 129 پست

بخدا جامعه رو بدیم دست بعضیا همه جارو زنونه مردونه میکنن😐😐😐😐یواااش تر بابا

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
درود به تو😚😚😚😚 اصلا درست نیس خانومه میگفت یه اقا بهم درخواست دوستی داد بعدش ولم نمیکرد تو خصوص ...

یکی یه شب تاپیک زده بود چقدر من تنهام هیچکس به من زنگ نمیزنه اصلا داشت چراغ سبز نشون میداد هااا بعد یه پسره اومد به شوخی گفت میخوای من بهت زنگ بزنم هر چی فحش زشت بود که داد به پسره اومد یه تاپیک دیگه زد که نی نی یار بیا این اقا رو قطع کن 😕😕🤦🤦🤦🤦

بالاخره منم دارم مامان میشم🥰🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله، یه جوری راجع به خصوصی ترین مسائل شون صحبت میکنن و ریز به ریز با جزئیات تعریف میکنن که....   ...

الان فهمیدم که اگه خاموش بخونن موردی نداره براشون😂😂😂😂😂😂😂

این سایت برا همین چیزا درست شده..حالا رابطه نه ولی درد حاملگی و لگن و پریود اینا که باید باشه..مردا ...

فعلا که سایت بیشتر شده دورهمی و عکس خرید و فان

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731
این سایت برا همین چیزا درست شده..حالا رابطه نه ولی درد حاملگی و لگن و پریود اینا که باید باشه..مردا ...

اونموقع  اگه تاپیکای اونجوری😁 زدن خیلی راحت گزارش بزن براشون،  و تمااااااام.. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

پس دکترو گذاشتن برا چی مگه اینجا همشون متخصص هستن که همچین سوال هایی پرسیده بشه 

من یه بار گفتم حصور اقایون خوبه چون با روحیات و تفکراتشون اشنا میشیم بعد گفتم شاید سوال داشتیم ازشون

حمله کردن بهم که برو از برادرت و پدرت کمک بگیر

خب شماهم راجب مسائل بارداری از مادر و خواهرت کمک بگیر...😁

بخدا جامعه رو بدیم دست بعضیا همه جارو زنونه مردونه میکنن😐😐😐😐یواااش تر بابا

اره به خدا وسط خیابون هم سیم خاردار میزنن مردها از یه طرف زن ها از یه طرف😂😂😂😂

اونموقع  اگه تاپیکای اونجوری😁 زدن خیلی راحت گزارش بزن براشون،  و تمااااااام..

نه دیگه..اینجا پاتوقشون بشه تعداد تاپیکا اینقد زیاد میشه که باید سایتو ببندن یا صبح تا شب گزارش بزنن..چرا باید از اول راهشون داد..چجوریه مردا رو راه بدن تو حموم زنونه ولب بگن مودب باشین وگرنه میدازیمتون بیرون 😉😂😂

وای باور کن بحث با بعضیا فایده نداره...  هرچی ما میگیم خیلیا ممکنه مرد باشن با اسم زن بیان تو همون تاپیکا راهنمایی تون کنن، انگار نه انگار اصلا. 

اینجا ایران است....  حتی پیاده رو ها هم زنونه مردونه است.... 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
نه دیگه..اینجا پاتوقشون بشه تعداد تاپیکا اینقد زیاد میشه که باید سایتو ببندن یا صبح تا شب گزارش بزنن ...

شمایه پیشنهاد بده ببینیم چجوری باید جلوشونو بگیریم اخه؟.

نه دیگه..اینجا پاتوقشون بشه تعداد تاپیکا اینقد زیاد میشه که باید سایتو ببندن یا صبح تا شب گزارش بزنن ...

با همین تفکرات که زنا نمیتونن برن استادیوم و خیلی جاهای دیگه

شما به جای اینکه صورت مسئله رو پاک کنی...مشکل رو حل کن

من با کسی که یه سایت عمومی رو با حموم زنونه مقایسه میکنه، صحبتی ندارم،  شب خوش... 

وای باور کن بحث با بعضیا فایده نداره...  هرچی ما میگیم خیلیا ممکنه مرد باشن با اسم زن بیان تو ه ...

اره بابا در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن

2706