2733
2734
عنوان

کسی از شما کامپوزیت دندان انجام داده؟ زیبایی و طرح لبخند

| مشاهده متن کامل بحث + 23053 بازدید | 64 پست

من قبل از اینکه انجام بدم وو یا حضورا برم پیش دکتر ندا هادی از سامانه مشاوره آنلاین شون وقت گرفتم خیلیل راحته شما هم می تونید همین کارو کنیداول صحبت کنید و معاینه تون کنه از رطیق ویدئو کال بعد برای انجام کارتون تشریف ببرید مطب شون

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-ندا-هادی من از طریق این لینک تونستم نوبت بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اتفاقا منم برای اصلاح طرح لبخندم با کامپوزیت انجام دادم که از این روش خیلی راضیم خداخیرش بده دکتر ندا هادی رو الان چند سال هنوز هیچی شون نشده فقط یبار ته دیگ سفت خورد م ترسیدم چیزی شده باشه دوباره رفتم پیشش درستش کرد

2731