2737
2734

اول اینکه من خودم به روتین شب خیلی اهمیت میدم...و هرشب ابرسان و مرطوب کننده و بالم لب و رو صورتم میزنم...

اما ابرسانم تموم شده میخاستم ببینم شما چی پیشنهاد میدین...خودم تعریف واتر بمبای کامان و خیلی شنیدم اما نمیدونم کدوم و بخرم...

و برای شوینده صورتم من از سوپراستار استفاده میکنم که زیاد جالب نبود و کلا از شوینده زدم کرد...اما بازم شوینده های کامان و شنیدم معروفه...ولی تصمیم دارم فوم شستشو بخرم

...اگه کسی فوم میشناسه معرفی کنه لطفا

من خیلی از شوینده ها رو امتحان کردم هر کدوم یه مشکلی داشت ولی الان یک ساله شامپو بچه دکترم پیشنهاد داد و خیلی راصیم 

آب رسان کامان گرفتم بد نیست ولی میگن الکل داره و به مرور سیاه میکنه منم در طول روز ازش استفاده میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خیلی از شوینده ها رو امتحان کردم هر کدوم یه مشکلی داشت ولی الان یک ساله شامپو بچه دکترم پیشنهاد د ...

واقعا تو ابرسان کامان الکله؟؟میگن بمب هیالورونیک اسیده و بهترین ابرسانه...قیمتشم خیلی بالاس...به غیر کامان چه ابرسانی پیشنهاد میدین؟