2733
2739
عنوان

شوهرم امروز گف.....😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 2460 بازدید | 73 پست
عزیزم من بشددددت تنبلی تخمدان داشتم وشوهرم واریکسل اوایل ک میخواستم خیییییلی دکتر میرفتم ولی نشد بعد ...

عین من😶😶😶یهو حامله شدم درصورتی ک اصلا انتظارشو نداشتم 

خب کار خداست دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه معتاد نیست ولی خیلی گند زده قبلا که دیگه جبرانش سخته 

خدا بهت آرامش بده

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

منم ده روزه فهمیدم شوهرم ترامادولیه اومدم خونه بابام ولی صدرصد طلاق میگیرم نمیتونم باهاش‌زندگی کنم اصلا میل جنسی نداره بچمم ۱۱ ماهشه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2731
بچه رو به دنیا نیار نذار اونم تو این دنیای کثیف عذاب بکشه

اخه زیر 3ماه ک نیستم ک بشه سقطش کرد

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
واقعا حق دارم اگه سرزنشت کنم بابت باردار شدنت یا نه؟

ن عزیزم😔هیچوقت هیچکس رو قضاوت نکن

ک دنیا خیلی کوچیکه!!!

تجربه خواهرانست😥

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2740
واقعا قصد بچه دار شدن داشتی یا ناخواسته بود؟!قصد توهین ندارم ولی حتی یه پرنده هم تو هر شرایطی تخم نم ...

عزیزم بالا گفتم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
چرا اخلاقش یا چی؟ راحت ترک کرد و اینکه چقدر هزینه کمپش شد مطمعنی دوباره مصرف نمیکنه؟

اره مطمعنم شد یه تومن هزینش کلا .اصلا که رابطه نداریم و بی مسوولیت و قبلا خیلی گند زده و مشکل مالی همش ..بیشتر مشکل مالی هستو رابطه که نداریم .

ن عزیزم😔هیچوقت هیچکس رو قضاوت نکن ک دنیا خیلی کوچیکه!!! تجربه خواهرانست😥

قصاوت نکردم گلم.اولین فکری که تو ذهن هرکسی میاد همینه خب..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
منم ده روزه فهمیدم شوهرم ترامادولیه اومدم خونه بابام ولی صدرصد طلاق میگیرم نمیتونم باهاش‌زندگی کنم ا ...

چن وقت ی بار رابطه داشتین؟؟

اره مطمعنم شد یه تومن هزینش کلا .اصلا که رابطه نداریم و بی مسوولیت و قبلا خیلی گند زده و مشکل مالی ه ...

خب وقتی ترک کرد باز چرا رابطه ندارین .ما هم ک از وقتی باردارم رابطه نداریم قبل اونم خیلی کم بود و همیشه هم حس میکردم ک بی میله 

من فقط ارزو دارم ترک کنه سالم بشه اخلاقش خوبه خدا به زندگیمون رحم کنه فقط

اره مطمعنم شد یه تومن هزینش کلا .اصلا که رابطه نداریم و بی مسوولیت و قبلا خیلی گند زده و مشکل مالی ه ...

عزیزم ترامادول استفاده میکرد؟؟؟ببخشی چن وقت 1بار رابطه داشتین؟؟اعتراض میکردین جوابش چی بود

2706