2752
2734
عنوان

اقدامي هاي گل خرداد بياين باهم استارت بزنيم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 47 پست
مگه باز شده؟ 

از مربی مون پرسیدم گفت از سه شنبه بازه

ما مشهدیم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

منم چهارمین‌ماهه اقدامم امااین ماه نتیجه گرفتم.دوماه اول فقط لتروزول خوردم امانتیجه نگرفتم بعدفهمیدم رحمم سرده گرمیجات خوردم این ماه خرما.دوره پریود تاهفت روز مخلوط سیاهدانه وعسل صب وشب یه قاشق چای خوری.لتروزول .ازکیت تخمکگذاری ام استفاده کردم با کیت فهمیدم تخمکگذاری ام چن روز زودتر بوده امادیراقدام میکردم

2731
ايشالله به زودي نتيجه ميگيريو ميشي😍

وای مرسی عزیزم😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ايشالله عزيزم ممنون🙏منم خيلي دوست دارم

خودم ب محض ازدواجم سریع اقدام میکنم الان عقدیم دستم باز نیس😂😂😂

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
خخ من ۱۴ سال پیش استارت زدم😛

چندتا نتجیه داده؟

از مربی مون پرسیدم گفت از سه شنبه بازه ما مشهدیم

اهان 

موفق باشی. 

عزیزم یه تایپک هست اونجا تکت میکنم خیلی خوبه

فقط دیگه عضو گیری نمیکنن 

خودت باید تنها پیش بری 

اول تایپک و امضای استارتر هم بخون

و هر سوالی داشته باشی جواب میدن

ولی از سر گروه ها بپرسی بهتره

2706