2737
2734
عنوان

باردارم میخوام برم یه ماه خونه مامانم‌بمونم اما میترسم شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 25 پست
کاراتو بکنهههه بره سرکار غدا بزاره خودت گرم کنی فقط در این حدم یعنی نباید کار کنی؟؟؟

خب بنظرت ی مرد چقد توانایی داره ک از صبح ساعت ۶ تا عصر ساعت ۴ سرکار باشه بعد بیاد ظرفارو بشوره شام درست کنه بعد برای فردا ظهر هم ناهار بزاره!!!! ( غذای تکراری هم‌نمیتونم بخورم تهوع میگیرم)

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب بنظرت ی مرد چقد توانایی داره ک از صبح ساعت ۶ تا عصر ساعت ۴ سرکار باشه بعد بیاد ظرفارو بشوره شام د ...

دیگه بچع دار شدن به خاسته دوتا تون بوده سختی هاشم دوتایی باید تحمل کنید مننن خودمووو میگممم اگه این موقعیتو داشتم میموندم خونم 

چون مادر شوهرت اونجاس از لحاظ رسیدگی خیالت راحته .

شما اونجا هم باشی ببخشید رک میگم بخاطر شرایطت انگار نسیتی😅...میدونی چی میگم ؟میگم بودن و نبودنت از ذحاظ خیانت فرقی نمیکنه.بعدم انقد اینجا چیزای عجیب غریب خوندی وسواس شدی.شوهرت بنده خدا همش سر کاره کجا وقت این چیزا داره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
خب بمون مواد غذایی هم بده پایین درست کنن برات

والا حتی یه تعارف هم نکردن البته تعارف کردن مادرش گفت بیا من براتون غذا درست میکنم گفتم ن ممنون زحمت میفتین دیگ چیزی نگفت گفتم شاید راضی نباشه

2740
والا حتی یه تعارف هم نکردن البته تعارف کردن مادرش گفت بیا من براتون غذا درست میکنم گفتم ن ممنون ...

شایدم فک میکنه دلت میخواد بری خونه مامانت اصرار نکرده اگه پیر نیس و روپا هس حال داره بپزه بده بپزه نمیدونم والا

چون مادر شوهرت اونجاس از لحاظ رسیدگی خیالت راحته . شما اونجا هم باشی ببخشید رک میگم بخاطر شرایطت ان ...

اره خودمم ب اینش فک کرده بودم😅 اره مرد بدی نیس تا الانم چیزی ازش ندیدم خدایی استخاره هم گرفتم خوب اومد 

شوهرم گفت برو اینجا بمونی بچه سقط میشه(اخه دکتر نزدیکی رو منع کرده ولی منو شوهرم خیلی کنترل نداریم😅) بخدا ۹۰ درصدش بخاطر همین نزدیکی ک میخام برم 

عزیزم کاری ندارم به بد بودن یا خوب بودن شوهرت

هیچ وقت هیچ دلیلی حتی بچه ارزشش نداره شب از شوهرت دور باشی 

بمون سر خونه زندگیت اگه مامانت میتونه بیاد چند روزی پیشت که عالیه اگه نه از شوهرت کمک بخواه