2733
2734
تا به امروز چندین دکتر بردم , همه می گویند مجرا اشکی اش نیمه باز است , قطره می دهند و میگویند گوشه چشمش را ماساژ بده . اما تا قطره را قطع می کنم دوباره عفونت برمیگرده.میخوام بدونم چاره چیه ؟ باید چه کار کنم ؟ این مشکل به مرور زمان و با بزرگ شدن پسرم خوب میشه یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید و بگید چه کار کنم . اگر دکتر خوبی در این زمینه میشناسید به من معرفی کنید .متشکرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم نی نی منم همینطور بود تا هفته پیش دیگه خوب شد 2 ماه کامل روزی 2 بار قطره ریختم نگران نباش نینیت خوب میشه در ضمن من بردمش پیش دکتر اسدی متخصص چشم نوزاد
88056680
من همواره در بهترین زمان و در بهترین مکان قرار دارم
پسر منم همین طور بود.دکترش می گفت تا یک سالگی خوب می شه.تا 11 ماهگیش خوب نشد.بردیمش بیمارستان فارابی باش نوبت عمل زدن روز قبل از عمل تب کرد.دکتر گفت هفته دیگه برای عمل بیان.ولی بعد از یه هفته من ترشحی ندیدم به همسرم گفتم انگار مجرای اشکش خود به خود باز شده. الان 2 ماه از نوبتی که برای عملش زدن می گزره ولی خدا رو شکر ما دیکه ترشح چرکی ندیدیم.انشاا... پسر شما هم خوب بشه.

سلام نازلی جون بچه گلتو ببر کلینیک چشم پزشکی نور - تقاطع نیایش و ولیعصر- خیابان اسفندیار - دکترای خوبی داره. خواهر من هم تو بچگیش همین طور بود و خوب شد.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
من هم مشکل شما را داشتم ودارم .کودکم نزدیک 2 سال دارد. به تازگی به کلینیک نور مراجعه کردم.خانم دکتر توکلی زاده در این رابطه کار میکند. میزان گرفتگی مجرا و ... را بررسی میکند.اگر انسداد کامل باشد به اصطلاح خودشان میل میاندازند در غیر این صورت بعد از یک دوره درمان با انتی بیوتیک معمولا با رشد بچه بهتر میشود.نگران نباشید اما حتما مراجعه کنید و از خوددرمانی همیشه بترسید.ظاهرا ماساژ تا 1 سالگی مفید خواهد بود
2706