2737
2734
عنوان

میخوام برم کلاس خیاطی

36801 بازدید | 42 پست
دوستان من تصمیم گرفتم برم کلاس خیاطی البته اینم بگم که هیچ سر رشته ای از خیاطی ندارم حالا سوالم اینه که یک دوره کامل حدودا چقدر طول میکشه البته اصلا نمیدونم تو این زمینه استعداد دارم یا نه ولی کلا از این اموزشگاهای فنی و حرفه ای تا بخوای مدرک بگیری چقدر طول میکشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم من یه جا میرم عااااااااالیه هیچی بلد نبودم تو یک ماه ٣ تا مانتو دوختم تازه خیلی وقت نذاشتم روش
شوی دایمی لباس ژیوار کلکسیونی از بهترینهای مجلسی و اسپرت با برندهای sabra ,MANGO,party21 , NBB, و ... تلفن 77726038. 09100615363
F a c e boo k // مزون ژیوار عکس از مدلها
2738
٣ ماه تحقیق کردم از بین تمام روشها مولر بهترینه و امتیاز این اموزشگاه اینه که از بالا تنه شروع میکنن و از همون اول برای خودت چیزی میدوزی که نه خودت نه اطرافیان تصورشم نمیتونن بکنن کار خودته این اموزشگاه روبروی پارک ساعی سر کوچه ی ابشار هست مدرسشم خانم فرهمندن که واقعا برای هنرجو دل میسوزونن و اصلا مادی نیستن
شوی دایمی لباس ژیوار کلکسیونی از بهترینهای مجلسی و اسپرت با برندهای sabra ,MANGO,party21 , NBB, و ... تلفن 77726038. 09100615363
F a c e boo k // مزون ژیوار عکس از مدلها
2706