2737
2739
عنوان

فقط بياين يه كاري كنين جگرم خنك شه😓

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 31 پست

ای خواهر همشون همینن خاک تو سرشون که فرهنگ استفاده از گوشی رو رو ندارن ،بخدا قسم قبل از اینکه گوشس لمسی بیاد و فضای مجازی ،سریالهای ترکیه ای،عملای ورت و مانتوهای ولنگ و باز مردا خیلی بهتر بودن ،مخالفا ریپلای نکنن 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم بهش اينا چيه تو گوشيت ميگه به خريم خصوصي م دست نزن همبنه كع هست طلاقت و بگير برو

خیلی بی چشم و رویه

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
2731
شوهرم تازه اینستا نصب کرده و واتساپ  انقدر اینجا شنیدم  وحشت دارم میگم نکنه کاری کنه&nbs ...

امان از فضای مجازی ،همش از همین فضای مجازی شروع میشه ،البته ادمای بافرهنگ هم هستن که درست استفاده میکنن 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
خانوما من دوتا بچه دارم دوسشون دارم 😓 ميگه طلاقت ميدم بچه هام ميدم بهت 

من بودم بچه هامو و مهریمو میگرفتم و جدا میشدم.اما تو حساب شده فکر کن.بی گدار به آب نزن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

اسی جون من یه نفرو خیلی دوست داشتم اونم منو،من اینستا نداشتم نصب کردم یه ساعت بعد پاک کردم تو همون یه ساعت عشقم با دوستم دوست شد از طریق همین اینستا ،بعدشم شمارشو زد تو گوشیش و باهاش چت کرد وتمام 

شوهرم تازه اینستا نصب کرده و واتساپ  انقدر اینجا شنیدم  وحشت دارم میگم نکنه کاری کنه&nbs ...

اینستا رو نصب نمیکردی خیلی فضای کثیفیه