2733
2739
عنوان

افطار سال اول همینا بسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 73 پست

منم مهمون برای دو شب دیگه دعوت کردم

برای افطار شله زرد و حلوا میارم با شزبت و چای و سوپ یا اش

برای شام هم فسنجون و سالاد شیرازی و شربت شیره 

بعد از شام هم دسر

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افطار

سوپ جو. نون.خرما پنیر. سبزی. چایی. آبجوش نبات. زولبیا. بامیه.

شام

برنج زعفرونی. با مرغ سرخ شده.‌ سالاد کاهو. ماست. 

دسر

ژله. میوه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2731

اوف حالا اسی بین اینهمه پشنهادا کدومو انتخاب کنه😅

گشنمونم شد که

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

سوپ شیر و قارچ با یک پلو با مرغ یا خورشی چیزی بزار..دفعه اوله سنگ تموم بزار

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....
2740

بگم بهت من بودم اینارو میذاشتم 

نون و پنیر و سبزی و گردو و خرما و بامیه و زولبیا 

حلیم یا سوپ جو و قارچ 

فسنجون یا قیمه یا قورمه یا کباب یا جوجه 

با برنج و سالاد ساده ک خورده‌ام نمیشه. ژلع خیلی کم یه ظرف مثلا دسر پان اسپانیا خوشمزه تره بنظرم 

دوغ یا نوشابه. چای و شربت خنک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بهتره یه غذای آبکی مثلا سوپ یا آش بجای یکی از سالاد الویه و شامی درست کنید (یدونه نونی کافیه) و کنارش هم یه غذای برنجی مثل لوبیا پلو. چون افطار میتونی به جای ژله یه چیز مقوی تر درست کنی مثل حلوا یا خاگینه. و سبزی خوردن هم با پنیر باشه.

شام چی پس ؟

به نظرم شامی رو تغییر بده بکن پلو مرغ

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

تا اینجا اکثریت با حذف ژله موافق بودن

و پختن سوپ 😅😅

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706