2737
2739
عنوان

خانمای متآهل

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 38 پست

باد کرده بودم و ی سره خواب بودم غذا هوس میکردم ولی وقتی میگرفتیم نمیتونستم بخورم من سقطش کردم البته ولی این علائم و داشتم بعدشم ک بی بی چک بعدش ازمایش مطمئن شدم باردارم

تیکرتولدمه...متاهلم💕 و عاشق 🙈
علائم پری و باروتری خیلی شبیه همه  ولی من نوک سی.نه هام درد داشت و خیلی ضهف میکردم  تست ...

من همیشه تو رندگی عادیم خوابالو بودم الان بی خواب شدم 

بی اشتها بودم الان اشتها دارم 

اصلا یجوری همه چیز تغیر کرده ولی ممکنه واقعا پریودی باشه 

نمیدونم چی بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس چاق شدم 🤣🤣🤣🤣

منم پروفایلم مثل پروفایل شما بود چاقتر میشدم .به خاطر کرونا از چه خوراکی های لذیذی دل کندیم😭😭😭 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2728
من افسردگی و دلتنگی فقط حدودا دو سه روز

اوایلش من امروز بی خود و بی جهت گریه کردم زیاد حوصله ندارم با شوهرم حرف بزنم دلم نمیخواد ب کار خونم برسم رو پامم ک ننیتونم وایسم اشپزخونم بازار شام شده 

نمیدونم چی بگم 
2738
من چی بنظرت؟خودم چنین حسی دارم چون روز تخمکگذاریمم بوده 

خب من به حسم گوش دادم و دو روز قبل تاریخ پریود بیبی چک گذاشتم و مثبت شد

تو هم همینکارو کن

برای هر دو خواب دیدم پسر بزرگم رو خواب ی جواهر دیدم پر کوچیکم رو خوای ی طوطی بسیار زیبا با بالهای ...

من حدودا دو هفته پیش خواب دیدم یه نوزاد دختر دارم اولینبار بود خواب میدیم ک بچه دارم فردا شبش خواب دیدم عروسیمه ولی جشن نبود فقط مهمانی بود تو مهمانی همه قران میخوندن و من یه لباس بلد و قشنگ ابی خریده بودم پس فرداش خواب دیدم موهامو ابی کردم و دختر خالم ک خیلی معتقد و خوبه داره حیاطمو اب و جارو میکنه 

نمیدونم چی بگم 

من بعد 5 ماه لباس زیرم تنگ شد توهم زدی🤔

علائم خاصی نداشتم تند تند میرفتم توالت کلیه سمت راستمم دردمیکرد

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

بچه ها ۴ روزه عقب انداختم پایین دلم درد میگیره ول میکنه .

و پایین شکمم سفت شده نشانه چیه🤔🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب من به حسم گوش دادم و دو روز قبل تاریخ پریود بیبی چک گذاشتم و مثبت شد تو هم همینکارو کن

من ده روز دیگه تا پریودم مونده جواب نمیده که جالب اینجاست قصد بارداری نداشتم ولی حالا هیجان زده ی نتیجم سینه هامم هی انگار میگیرن دقیقا مث عضلات پام 

نمیدونم چی بگم 
2706