2737
2734

هر کی جزئی بردار براش پنج بار از ته ته دلم دعای سریع الاجابه میخونم برای حاجت دلش به خدا قسم از ته دلم میخونم براش و از خدا میخوام ک حاجت رواش بکنه الهی 

جز ۱ و ۲ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۴ و ۱۵ و ۱۷ و ۱۸ و ۱۹ و ۲۰ و ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۶ و ۲۷ . موندن الهی خیر بببینه هرکی کمکم کنه باید حتما هرکی یک جز تقبل کرد تا فردا شب خونده باشه  یه گرفتاری برام پیش اومد و نتونستم تمومش کنم خدایا هر کی کمکم کرد هزاران برابر بهش بده و دلش شاد کن الهی آمین رب العالمین دستای تک تک تون رو میبوسم کسانی که در این امر خیر شریک میشین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

من جز ۲۷ عزیزم

مامانمم ۲۴

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم  ممنون جان دلم برات ۵ بار سریع الاجابه میخوام خیر ببینی الهی

خواهش می‌کنم عزیزم ممنون از شما که ثوابتو با ما شریک شدی

حاجت روا بشی❤️

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘
من جز ۱۴ رو برمیدارم  فردا یه کار مهم دارم دعا کن موفق بشم‌

عزیزم  ممنون جان دلم برات ۵ بار سریع الاجابه میخوام خیر ببینی الهی چشم حتما جان دلم الهی که کارتون به بهترین نحو پیش بره گلم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706