2737
2734
عنوان

وقتی با هم دوست شدید گفتید قصدتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 44 پست
روز اولی که دیدمش روی یک نیمکت روبروی دریا پرسیدم قصدت از این قرار چیه و گفت تو چی فکر میکنی ؟  ...

عاییییی چ عشقولانه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

هنه ام دوس پسراشون ازدواجی بودن🥺

مال من یکیشونم ازینا نبودن

دلم خوااااست😭😂

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داستان من از همه تلخ تره دوتامون عاشق شدیم نمیدونم اصلا چیشد قصد دوتامون ازدواج شد ولی خب خداروشکر ب ...

چرا خداروشکر؟   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
یکی از فامیلامون بم پیشنهاد کافه داد منم گفتم من فقط محضر میام 😂😂الان یه ساله هیچکس هیچ خبری ازش ن ...

وایییییی فرااااررر و ب قرار ترجیه داد   

2728
قصد من ک ازدواج بود اونو نمیدونم میگف قصدش ازدواجه ولی بخاطر بی پولی و اینا گف فعلا نمیتونه بیاد خوا ...

خوب کردی بابا   

قرار نیس ک ب پای علاف ها بمانی

مال من گفت من قصدم فقط دوستیه اما تا زمانی که با منی با کس دیکه ببینمت تمومه منم گفتم پس چی فکر کردی من دنبال شوهرم اونم تو؟عمرا 

نامبره الان داره خروپف میکنه منم به دخترمون میگم پاشو بخواب😂😂😂

2738
هنه ام دوس پسراشون ازدواجی بودن🥺 مال من یکیشونم ازینا نبودن دلم خوااااست😭😂

مال منم همه ازدواجی بودن ادم نبودن کات کردم باهاشون 

مهم ادم بودنه ازدواجی بودن بخوره تو سرشون   

مال من گفت من قصدم فقط دوستیه اما تا زمانی که با منی با کس دیکه ببینمت تمومه منم گفتم پس چی فکر کردی ...

اکثر پسر برای هدف دیگری میان جلو دوست میشن حالا چطور بعضی ها به ازدواج ختم میشه جالبه

جدیدا ک ترجیه میدن ازدواج مدرن بکنن پس باید دوست باشن قبلش دیگه   

جدیدا ک ترجیه میدن ازدواج مدرن بکنن پس باید دوست باشن قبلش دیگه    

اینها همش نقشه شونه بعضی دخترا رو فقط از طریق پیشنهاد ازدواج میتونن فریب دهند ..بله هستنددخترایی که قبل از ازدواج دوست بودن ولی اگر بخواهید عمق فاجعه رو بسنجید 

امار دوستی هایی که به ازدواج ختم نشده رو بگیرید متوجه منظور خواهید شد

2706