2733
2739
عنوان

بچه خواهدشوهرم مرد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2694 بازدید | 103 پست

اخه کیسه اب که نشتی باشه بچه اینقدر زود نمیمیره که قلبش وایسه ،اگرم کامل پاره بشه ام حتی تا فرداش هم زنده میمونه و این که کامل پاره شه دیگه مادر قشنگ میفهمه کیسه ابه و سریع میره بیمارستان چون کلی اب میاد شاید مشکل چیز دیگه بوده که قلب جنین وایساده ،ایشالا خدا صبرش بده خیلی خیلی سخته هر چی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی کاش نگفته بودی.من باردارم.استرس گرفتم.حالم بد شد . 😢😢😢

عزیزم خودمم باردارم.... معذرت میخوام گفتم ک همگی احتیاطو رعایت کنیم و ب حرف اطرافیان دقت نکنیم اصلا😢😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
به جای استرس گرفتن یاد بگیر کوچک ترین مشکل خودتو برسونی دکتر بیمارستان ،،اتفاقا تاپیک خوبیه که بدونی ...

با نشتی کیسه اب بچه به این زودی نمیمیره عزیزم من اطلاعاتم در حدی بالاست که دیگه میگم این حدم خوب نیست و استرس میاره خودش

2731

خواهر من بیست روز مونده بود بچش به دنیا بیاد تو شکمش مرد

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

ترسیدم.فکر کردم میگی بچه ها خواهر شورم مرر.فکر‌کردم خودش دور ازجونش کرونایی جیزی گرقتع

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ببخشید ولی کاش نگفته بودی.من باردارم.استرس گرفتم.حالم بد شد . 😢😢😢

اروم باش، واسه همه که این اتفاق نمیفته 

فقط هوشیار باش

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2740
والا گفتم که زبونمممم لال اگه کسی اینجور چیزی دید ی لحظم صبر نکنه و سریع برع بیمارستان😢😢😢

🌹🌹🌹

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
یعنی شما فرق آب و عفونت رو نمیدونستید؟!!! خیلی عجیبه!!!! چقدر بی خیال بودید!!!! اگه زودتر میرفت ز ...

دلدردم اصلااااا نداشت.... تازه امروزم قبل ابنکه سونو بده کلی خندیدیم و خوش بودیم😢😢😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
اره 4ماه و چن روزمه....دیروزم سونو آنومالی داشتم خداروشکر خوب بود همه چی

خب ازماه شش بایدحواست بیشترباشه کاش میرفت سونو😢

نسل هفتاد وشصت ،تنها نسلی ان ک نمردن ولی زندگیم نکردن...
اروم باش، واسه همه که این اتفاق نمیفته  فقط هوشیار باش

اخه منم ترشح زیاد دارم.دکتر گفت عفونته.حرکت بچه م هم کم شده.اما دیروز صدای قلبش گوش داد گفت خوبه .

ولی الان میترسم😢

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
2706