2737
2739

بچه ها من دختذم از بدو تولد رفلاکس پنهان داشت.تا الان ک ۲۰ ماهشه چند تا دکتر بردم ک همه دارو مبدن ی مدت خوبه،دوباره شروع میشه .میخوام شیرشو بردارم ولی نمیشه چون تا ترش میکنه میگه ممه.میخوام بدونم شما راه درمانی واسه رفلاکس سراغ ندارید ک بهتر امپرازول باشه ،یا راهی واسه برداشتن شیرش.شب تا صبح ۵،۶بار ترش میکنه و میخواد شیر بخوره

هر چیز که در جستن آنی .آنی

عزیزم من دوقلوی رفلاکسی داشتم...

اونم رفلاکس پنهان...

من اصلا داروی شیمیایی ندادم بهشون...

عوضش یه داروی طب سنتی دادم که شامل چندتا عرق بود....

تا سه سالگی هم خیلی بهتر شدن....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

دو هفته خودت رژیم رعایت کن. پروتئین گاوی اصلا نخور، شیرخشک هم نده. ممکنه با اینکار خوب بشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکترشون به من گفت از ساعت. ۸شب به بعد چیزی نده بهشون...

ولی آخه مگه میشه؟؟!!

مگر اینکه ساعات تغذیش رو یه جور خاص برنامه ریزی کنی که دوتا میان وعده و سه وعده رو تا ۸شب داده باشی و ساعت ۱۱بره برای خواب...

اینجوری تو‌خواب کمتر اذیت میکنه...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

دکترا چقدر با هم اختلاف عقیده دارن....من هر دکتری میبردم دارو تجویز نمیکردن...

فقط یکیشون رانیتیدین نوشت براشون که اصلا ندادم....

2740
چی بود گلم،میگی بهم؟

این شربتو از یه دکتر طب سنتی میگرفتیم...

دکتر میکاییل عزتی تو تهران...

هم برای رفلاکس خوب بود و هم نفخ...

تو نت سرچ‌کنی آدرس و شماره تلفن داره فکر کنم...

اسم‌خاصی نداشت....

خودش میگفت شربت بچه....

گلم،بچه هات الان کامل خوب شدن؟ وزنشون خوبه؟

عزیزم تماس بگیر ببین میفرستن یا نه....

وزن گیریشون‌ خوب بوده تا حالا...

هنوزم تو خواب یکم اذیت میکنن ولی خیییییلی بهتر از قبل شدن....