2733
2739

ممنون میشم کمکم کنین 🤗

من فعلا هیچ دردی ندارم امیدوارم تو این یه هفته نی نی دنیا بیاد اما میخواستم بدونم امپول فشار چجوریه؟

حامله ام اگه میشه لایکم کنین بیام بخونم تجربه بگیرم

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم مثل شمام 40 هفته و دو روزم و هیچ دردی ندارم اگه همین طور پیش بره شنبه باید برم بستری شم و با آمپول فشار زایمان کنم تنها خوبیش اینه که رفتنم به بیمارستان هول هولی نمیشه و با آمادگی قبلی میرم

سلام.من بدون درد رفتم .چهل هفته رو هم رد کرده بودم نی نی نميومد.ساعت پنج عصر برام آمپول فشار زدن کم کم مث درد پریود خفیف شروع شد و ساعت هفت دیگه دردامدزياد شد و ساعت یه ربع به دوازده شب هم نی نی به دنیا اومد 

من ۴۲ هفته امپول فشار زدن دردم نگرفت بازم کیسه ابم پارع کردن بعد  نیم ساعت درد هام شروع شد اولش قابل تحمله  من چون زایمانم خیلی طولانی بود اخراش انرژی کم اوردم نگران نباش خیلی درد  لذت بخشیه مخصوصا اخرش ک میگن پاشو بریم رو تخت زایمان😅😅😅

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2738
وای منم مثل شمام 40 هفته و دو روزم و هیچ دردی ندارم اگه همین طور پیش بره شنبه باید برم بستری شم و با ...

به سلامتی عزیزم من هنوز یه هفته وقت دارم 

اره قسمت خوبش با امادگی رفتنه🤭

چهل و یکم تموم شد درد نداشتم رفتم زدن .

میگن زمانش کمتر میشه دردش بیشتر از طبیعی .

من چهارساعته زایمان کردم دردشم طبیعی رو نکشیدم ک بخام مقایسه کنم 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2706