2752
2734
عنوان

خواهش میکنم بیایید دلداریم بدید. خیلی به هم صحبتی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 43 پست
مشکلم اینکه این فکر مثل خوره افتاده تو ذهنم که چرا پدرشوهرم نمیخواد ما مستقل بشیم نگید ازش بپرس چون ...

خب روشنه عزیزم.اکثر پدرومادرایی که چندتا پسردارن آخری رو پیش خودشون نگهمیدارن تا به امورشون رسیدگی کنه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنطرم با شوهرت حرف بزن یه حساب جدا بزارید که پدر شوهرت ندونه از اون حساب خرج کنید.

آره گفتم میگه هر دو سه ماه یکی دو تومن بهم میده نمیدونم بعدا قراره بهتر بشه یا نه

خرجهای بزرگ هم پولشو میده اما با حساب کتاب نه یه هو

لایک نکنید لطفا❤
نه اصلا اهل اذیت کردن نیستن. نمیگم عاشقشونم ولی ازشون بدم نمیاد فقط این موضوع رو اعصابم رفته

پس خودتو اذیت نکن.اونا فقط میخوان یکی از بچه هاشون تو روزهای پیری و کوری عصای دستشون باشه.فعلا بچرخ و بگردو زندگیتو بکن حالا تا بعد خدابزرگه‌‌

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
نترس بابا خوشیات بکن اخرش همش میمونه براخودتون فقط شوهرتوطرف خودت نگهدارکه لب ترکردی کسی نتونه بگه ن ...

چطوری این کارو بکنم

شوهرم الان تقریبا طرف منه ولی نمیدونم چکار کنم که ۱۰۰ درصد طرف من باشه

لایک نکنید لطفا❤
آره گفتم میگه هر دو سه ماه یکی دو تومن بهم میده نمیدونم بعدا قراره بهتر بشه یا نه خرجهای بزرگ هم پو ...

باید بسازی یا قاطعانه جلوی پدر شوهرت وایسا بگو درسته شوهرم باهاتون کار میکنه ولی اختیار حسابمون با خودمونه 

ته نیا ئسته ی ری گه شی ژیانم توی 💛 خدای گیان💚
خب روشنه عزیزم.اکثر پدرومادرایی که چندتا پسردارن آخری رو پیش خودشون نگهمیدارن تا به امورشون رسیدگی ک ...

فقط نمیفهمم چرا نمیزاره از لحاظ مالی مستقل بشیم این چ ربطی داره ب رسیدگی ب اونا؟

چون تقریبا واسه خودشون چیزی نمیخوان برعکس مثلا مادرشوهرم همیشه برام خرید میکنه و همیشه میگه کاری نداری واست بکنم؟ از من هیچ توقعی ندارن

لایک نکنید لطفا❤
باید بسازی یا قاطعانه جلوی پدر شوهرت وایسا بگو درسته شوهرم باهاتون کار میکنه ولی اختیار حسابمون با خ ...

نمیدونم هدفش از این کار چیه

با خودم میگم شاید فکرهای بزرگتری برامون داره آخه اهل بخور و ببند نیست هرچی رو بخواد واسه بچه هاش میخواد

لایک نکنید لطفا❤
بچه آخری ها عصای پدر و مادرن.دیدم که میگم

من مشکلی با عصا بودن ندارم ولی اصرار پدرشوهرم واسه عدم استقلال مالی رو نمیفهمم خدایی خودش برای خودش و زنش هیچی نمیخواد نمیدونم با پول شوهرم میخواد چکار کنه

لایک نکنید لطفا❤
فقط نمیفهمم چرا نمیزاره از لحاظ مالی مستقل بشیم این چ ربطی داره ب رسیدگی ب اونا؟ چون تقریبا واسه خو ...

نمیخوان اختیارو بدن دست شما.که دور برندارین و پررو نشین😁میخوان ریاستو تو دست بگیرن تا شما تحت امر باشید‌

نمیدونم هدفش از این کار چیه با خودم میگم شاید فکرهای بزرگتری برامون داره آخه اهل بخور و ببند نیست ه ...

این که خوبه ای کاش،منم همچین پدر شوهری داشتم اگه پدر شوهر منو داشتی دق میکردی اینقد ازش متنفرم هر وقت حرف میزنه بلند میشم میرم چون ادم کثافت و عوضیه 

ته نیا ئسته ی ری گه شی ژیانم توی 💛 خدای گیان💚
نمیخوان اختیارو بدن دست شما.که دور برندارین و پررو نشین😁میخوان ریاستو تو دست بگیرن تا شما تحت امر ب ...

ولی من تحت امر نیستم آخه

اصلا اهل این چیزا نیستن

درسته نصیحت و اینا میکنن ولی اصلا اهل زورگویی نیستن

لایک نکنید لطفا❤
این که خوبه ای کاش،منم همچین پدر شوهری داشتم اگه پدر شوهر منو داشتی دق میکردی اینقد ازش متنفرم هر وق ...

چرا عزیزم؟

مگه چی میگه؟

پدرشوهر منم آدم بددهنیه ولی فقط با پسرش و زنش ب من حرفی نمیزنه

لایک نکنید لطفا❤
2706