2733
2739

تو تاپیکهای قبلم گفتم ولی کسی شرکت نکرد

شغل پدرشوهرم و پسراش یکی هست پسرای دیگش کم کم همگی جدا شدن و واسه خودشون مستقل شدن ولی ب شوهر من ک رسیده پدرشوهرم میگه اونای دیگه جدا شدن تو یکی رو دیگه نمیزارم. حالا دو تا احتمال وجود دار

اول اینکه خب پدرشوهر من آدم سرمایه داریه اگر شوهرم باهاش بمونه احتمالش هست قسمت زیادی از مال و اموالشو ب نام شوهرم کنه چون شوهرم واقعا واسه پدرش زحمت کشیده 

احتمال دومش ک خیلی کمرنگ تره اینکه میخواد اینجوری رو شوهرم مسلط باشه تا اجازه نده هرخرجی که میخواد بکنه و خودش مدیریت کنه خرج ما رو و ترس اینو داره که اگر ما جدا شیم ب معنی اینکه دیگه عصایی نداره

دارم خل میشم تو رو خدا دلداریم بدید چیزی نگید ک بیشتر عصبیم کنه

لایک نکنید لطفا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خوب بالاخره یه چیزی به شوهرت می رسه اونو جمع کنید سرمایه کنید 

معلوم نیست کی برسه

من الان که جوونم دلم میخواد واسه خودم خرج کنم البته ن اینکه خرجی نداشته باشم همین حالاشم شوهرم گاهی برام طلا میگیره و موبایل خوب گرفته و ی خونه ولی از آینده میترسم

لایک نکنید لطفا❤
معلوم نیست کی برسه من الان که جوونم دلم میخواد واسه خودم خرج کنم البته ن اینکه خرجی نداشته باشم همی ...

نترس بابا خوشیات بکن اخرش همش میمونه براخودتون فقط شوهرتوطرف خودت نگهدارکه لب ترکردی کسی نتونه بگه نه

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼