2733
2734
اين حرفش جديه  از خانواده من بدش مياد و البته تا حدودي حق داره بدش بياد از خانوادم

هیچ حقیم نداره سکه ۷ملیون جدی کجا بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
يه جورايي مثل من هستي

حقشه

اخه همش مث خر میگه قربونت بشم از بس گفته دگ باورم نمیشه کلمه جدیدم ک بلد نیست مث گاو وقتی بزنه بالا فقت مهربون میشه 😐 دگ خستم کرده جوابش ندادم اصلا نمیدونه من چی میخام تا بهش بگم برو میره نمیدونه ک من منظورم اینه ک اشغاله کسافت نباید بری ولم کنی تازشم باید کادوهم بخری 

ولی خالیش نیست😢

با اين نظرا ميبينم كه شوهر منه كه اين حرف ميگه با جديت  من عاشقش هستم ولي اون نه  دوستان ...

بابا شوهرمنم تو دعوا با جدیت میگه... بی خیال شو تو دعوا ک خیرات پخش نمیکنن همین حرف هاست بببین تو روزای ددیگه چی میگه زود تصمیم نگیر ی سری مردها هم غرور دارن هیچ جوره نمیخوان عشقشونو ب طرف مقابل نشون بدن هیچ وقت تو زنذگیت زود تصمیم نگیر  

عزیزم من تاپیک های قبلیتم خوندم بنظرم اگ الان جدابشی خیلی یهتره ک پس فردا با ی بچه بخای طلاق بگیری..رفتارشوهرتم‌ ک خودت گفته بودی خیلی خوب نیست اونم ک هی میگ طلاق بگیر خب طلاق بگیر دلتو ب چیش خوش کردی اخه..دوسال دیگ پشیمون میشی میگی کاش اول طلاق گرفته بودم الکی جوونیتو هدرنده

عزیزم من تاپیک های قبلیتم خوندم بنظرم اگ الان جدابشی خیلی یهتره ک پس فردا با ی بچه بخای طلاق بگیری.. ...

ممنون كه وقت گذاشتي 

اره بابا اين داستان هر روزشه 

الان من سر كار ميرم و هم بيمه بيكاري ميگيرم حقوقم بيشتر از اون شده نزديك ٤ميليون 

وأي اون ٢٥٠٠ ميگيره 

ولي همش اذيتم ميكنه دلش طلاق ميخواد 

متاسفانه من خيلي دوستش دارم ولي اون نه 

ممنون كه وقت گذاشتي  اره بابا اين داستان هر روزشه  الان من سر كار ميرم و هم بيمه بيكاري ...

وای بخدا اشتباه میکنی من نمیخام زندگیت ازهم بپاشه ولی شماواقعاشرایطتت فرق داره هم خودت مستقلی کارداری میتونی بعدطلاقم گلیم خودتو ازاب بکشی بیرون و مطمئنا موقعیتای خیلی بهتری خاهی داشت نه اینکه تازه شوهرت هی بهت سرکوفت بزنه و بهت بگه طلاق بگیر ..به هرحال تاجوونی ی تصمیم بگیر الکی عمرت رو پاش هدرنده چون دیگ تغییر نمیکنه شوهرت اخلاقش همینه وخواهد بود 

بودن باهاش فقططط برات مایه ی عذاب و اعصاب خوردیه مگ بیکاری اخه خودتو زجرمیدی

وای بخدا اشتباه میکنی من نمیخام زندگیت ازهم بپاشه ولی شماواقعاشرایطتت فرق داره هم خودت مستقلی کاردار ...

راستش من اصلا خوشگل نيستم و اعتماد به نفس خيييلي پاييني دارم 

اين هم فاميل بود 

خيلي از طلاق ميترسم و بدن مياد 

تو اين روزها برام دعا كن بتونم تحمل كنم