2737
2739
عنوان

خريد سيسموني سال 99

| مشاهده متن کامل بحث + 9644 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا منم تازه سیسمونی گرفتم 20 تومن شد هزینش اما چیزای بدرد نخور نخریدم کمد یه تیکه خریدم تخت نخریدم به جاش یه گهواره خریدم ک تخت هم میشه البته من با طلا هایی ک مامانم اینا خریدن شد 20 تومن ولی خیلی خیلی گرونه آدم میره یه دست لباس بخره کم کمش 100 تومن میشه 

دخترم معجزه زندگیم ❤️
خوشبحالت چه خوب شد واست پس اره بايد هواسمو جم كنم

الان خیلی از وسایل پسرم همش مونده واسه اینکی ساک و ساک حمل و لحاف تشک مسافرتی و پتو روروعک و گهواره همه نو مونده فقط چیز واجب ساک و کریر و صندلی ماشین میگیرم و چن دست لباس تو خونه ای ی کوچولو چیز میز فک کنم ی دو تومن خرج داره البته چون اتاق پسرم کوچیکه و تخت وکمدش هم بزرگه دیگه جا نداره واسه دومی بگیرم از کمد اولی استفاده میکنم 

2728

عزیزم تو تلگرام بزن سیسمونی نی نی حورا واقعا عالیه,سمت شهریاره,چون ساکن تهرانی تا شهریار راهی نی,میتونی حضوری بری,اگه حال نداشتی نتی بخر,من چون به خونه مامانم نزدیکه حضوری کلی خرید کردم ازش,واقعا هم جنساش عالیه هم قیمتاش,حتی قیمتاش از سیسمونی اقا بزرگم ارزون تره,همه چیو به قیمت عمده میده,یه سوله بزرگه پر از سیسمونی,همه چی هم داره,حتما حتما یه سر برو ضرر نمیکنی,

سیسمونی جاهد هم فقط لباس داره اونم قیمتاش عالیه,جنساشم خوبه,اونم تو تهرانه,تو تلگرام بزنی کانالشو میاره برات,من ازینجا نتی خرید کردم واقعا جنساش عالیه,اصلا قیمتاش به کیفیتاش نمیخوره بس ک ارزونه,حتما یه سر بزن,البته الان بخاطر کرونا فقط نتی میفروشه,من همین دوتا جارو میشناختم,من با هفت تومن کلی خرید کردم,فقط سرویس چوبو سرویس کالسکش مونده ک باردار شم میگیرم ان شالله

دیروز رفتم ی صندلی ماشین قیمت گرفتم بدون اینکه اسم مارک و اینا بگه گفت از ۷۰۰ شروع میشه گفت جنس خوب ...

عزیزم من خریدم مالک الیت نیو، خواهرمم داشت راضی بود، من خریدم ۳۹۵ الان فکر کنم ۴۵۰ هست

الیت پلاسش ارزون تره 

زیر مجموعه مارک دلیجان هست