2733
2734
عنوان

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

754 بازدید | 16 پست

دکتر حسین خادم حقیقان متخصص تغذیه و رژیم درمانی بیش از 13 سال در این حوزه فعالیت داشته اند و مجری بیش از 40 طرح علمی، دارای بیش از 40 مقاله علمی و منتشر شده در پایگاه داده های علمی معتبر جهان و تالیف 5 جلد کتاب تالیفی علمی در مورد رژیم درمانی در بیماری های مختلف می باشند.

زمینه های فعالیت ایشان :

• کاهش و تثبیت وزن با اصلاح الگوهای تغذیه ای
  • ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه:
  •  دوران بارداری و شیردهی
  • کودکان چاق یا کم وزن
  • سالمندان
  • ورزشکاران
  • بیماران دیابتی، قلبی، کلیوی، پرفشاری خون، گوارشی و کبد چرب و بیماری های تیروئید
  • ناباروری خصوصا ناباروری مردان
  • بیماری های زنان( درمان تخمدان پلی کیستیک، سندرم های پیش از قاعدگی)
  • درمان زخم پای دیابتی

پاسخ به سوالات شما در مورد تغذیه و رژیم غذایی در این تاپیک جمع آوری می شود و توسط آقای دکتر حقیقیان پاسخ داده می شود.

یعنی ایشون رایگان برنامه غذایی میدن؟

دوست عزیز سلام. برای سوالات شما در این حوزه بله ولی در صورت نیاز به مشاوره و دریافت رژیم باید تحت نظر باشید و شرایط شما مورد بررسی قرار بگیره خصوصا اینکه باردار هستید و به دقت بیشتری نیاز دارید. موفق باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم متوجه شدم. ایشون به صورت غیر حضوری مشاوره میدن؟ 

سلام. من بعد از زایمان تحت نظر ایشون بودم و وزن کم کردم. راضی بودم. هنوزم چند کیلو دیگه باید کم کنم.

شماره واتس اپ داره من از اون طریق باهاشون در تماس بودم چون تو قرنطینه نمیشد حضوری برم.

سلام پسرم ۱۳ماهشه..۸کیلوعه و قدش۷۵..وزن و قد تولدش۳ونیم کیلو و ۴۹سانت بود..بچم خیلی لاغر بنظر میرسه غذاهای مقوی براش درست میکنم اما خوب نمیخورد دو سه روزی هست بهش شربت راسیپ میدم اشتهاش خوب شده..میخوام بدونم چ مدتی باید بهش بدم ؟؟ب غیر از راسیپ چ شربتی برای تقویت اشتها مناسب تره؟؟

خدا یعنی آرامش
سلام پسرم ۱۳ماهشه..۸کیلوعه و قدش۷۵..وزن و قد تولدش۳ونیم کیلو و ۴۹سانت بود..بچم خیلی لاغر بنظر میرسه ...

سلام دوست عزیز، پیام آقای دکتر به سوال شما:
وزنش کم هست ولی قد متناسبی داره، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. در غذاهاش از روغن حیوانی استفاده کنید. در کنار شربت اشتهاآور سعی کنید بیشتر از غذاهای آبکی مثل آش و سوپ مقوی استفاده کنید، بعد از دو هفته کم کم به سمت غذاهای جامد بروید. آش یا سوپ را با آب گوشت درست کنید و گوشت چرخ شده در آن بریزید.

سلامت باشید.