2733
2739
دوستانی که میتونین لطفا به مامانهایی که منتظر بخشنامه 9 ماه مرخصی زایمان هستند کمک کنید

از هفته پیش که اعلام شدمرخصی زایمان 9 ماه شد با سازمان تامین اجتماعی تماس گرفتم گفتن ابلاغیه به شعبات هفته اینده اعلام میشه این هفته هم تا دیروز گفتن تا اخر هفته یاهفته دیگه تا امروز که تماس گرفتم اونم چندین بار هر بار یکی جواب داد یکی گفت 2 هفته یکی گفت 3 هفته دیگه یکی گفت دارن روش کار میکنند دیگه عصبانی شدم گفتم یه مرجع موثق می خوام تکلیف کارم معلوم شه گفتن واحد فنی بیمه شدگان با شماره 64501 تماس بگیر بگو وصل کنند تماس گرفتم متاسفانه واسم وصل نکردن چون جرو بحث کرده بودم گفتن واحد فنی گفته 3 هفته دیگه گفتم هر بار از اون هفته یه چی گفتین میگن به ما این طور گفتن خانم اخرین خبر همینه به حرف اینا اصلا نمیشه استناد کرد دوستانی که تو تامین اجتماعی خودشون یا بستگانشون کار میکنند میشه کمک کنید واقعا بدونیم بلاخره کی ابلاغ میکنند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آرتا یه فکری
زنگ بزنیم به همون شماره و بگیم میخوایم با یه همکار خانمتون صحبت کنیم یه مشکلی داریم که فقط میتونیم با خانما در میون بذاریم
بعد اگه همکار خانم داشتند از اون پیگیری کنیم
مامان لیلانازLilypie Maternity tickers
لیلا ناز جون
نمیدونم چقدر نتیجه داشته باشه برات مقدوره امتحان کن دیگه صدای منو که میشناسن بس که ز زدم دیروزم خیلی بد بحثم شد باهاشون
لااقل کاش یکی از دوستان تهرانی میتونست مراجعه حضوری داشته باشه شاید یه چیز دستگیرمون می شد