2737
2739
عنوان

روز چهارشنبه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 40 پست
@(سامیت)28683     بیا به کمکت احتیاج دارم عزیزم😢

سلام عزیزم.. خیلی ناراحت شدم برای پدر نازنینت ..امیدوارم زودتر خوب شن و شادی به زندگیتون برگرده...چه کمکی از دستم برمیاد؟

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

ان شاءالله بابای مهربونت هر چه زودتر شفا پیدا کنه و سایه ش هزار سال بالای سرتون باشه🙏🌹🌹🌹

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آجی خوبی توروخدا بابات چطوره

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
سلام آجی خوبی توروخدا بابات چطوره

سلام شیوا گیانم خوبی آجی

بابامو که بردیم واسه شیمی درمانی یه سری دیگه آزمایش ازش گرفتن خدا رو شکر گفتن فعلا خوبه میتونیم با دارو کنترلش کنیم.

شیوا نمیدونی چه حالی داشتیم..ولی الان بابام بهتره روحیه ش بعد اینکه شیمی درمانی نکرد خیلی بهتر شده.

ممنون آجی که به فکرم بودی😍😘

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
2728
سلام شیوا گیانم خوبی آجی بابامو که بردیم واسه شیمی درمانی یه سری دیگه آزمایش ازش گرفتن خدا رو شکر گ ...

عزیز دلم خداروشکر اره خیلی خیلی تو فکرت بودم خوشحالم کردی

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
عزیز دلم خداروشکر اره خیلی خیلی تو فکرت بودم خوشحالم کردی

فدات شم آجی مهربونم ممنون

راستی از ملوچک خبر داری یا نه؟

نمیدونم برگشت سر زندگیش یا نه؟

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

سلام

توروخدا حال بابات چطوره؟؟؟؟

2738

سلام آزاده جان خوبی‌گلم خانواده خوبن توروخدا از خودت یه خبر بده تو که‌بی‌معرفت نبودی گلی😥

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...