2733
2734
عنوان

دعوتنامه ای برای منتظران ظهور امام زمان عج

| مشاهده متن کامل بحث + 4117 بازدید | 379 پست
✉️❓✉️❓✉️❓✉️ پیامهای مشابهی از شما منتظران گرامی دریافت می نماییم، که آیا قرائت همه ی دعاها و قرآن ...

من که روسیاهم ولی ممنون از دعوتت . عضو شدم تو گروه

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.

سلام دوست گرامی

طاعاتتون قبول

دعوت می کنم صفحه ی اول این تاپیک را مطالعه فرمائید و به جمعیت منتظران ظهور بپیوندید:

@جانا2582    

@shahrzadiiiiiiii    

@malakehmader    

@fateme_drd1    

@فاطمه_بانوووو    

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست گرامی

طاعاتتون قبول

دعوت می کنم صفحه ی اول این تاپیک را مطالعه فرمائید و به جمعیت منتظران ظهور بپیوندید:

@fhvbas    

@ههههههههههخه    

@mamiasena    

@rmn    

@خیلخوب    

2731

سلام دوست گرامی

طاعاتتون قبول

@fari79    

@maeim1    

@آرزو2332    

@شانسی    

@بارپاپا    

سلام دوست گرامی

طاعاتتون قبول

@sarrrraaa    

@maryamm78    

@مستانه5    

@00mersanaaa00    

@نازنین67    

2738

سلام دوست گرامی

طاعاتتون قبول

@mahtab_r    

@صنمmبانو    

@mb67    

@سهد    

@نگین9331    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4383138/سومین-شب-قدر-امام-علی-امین-گو-منتظره-طبق-عهدمون-بی ...

منم دو دور فرستادم ولی تاپیکت قفل شده بود 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
سلام دوست گرامی طاعاتتون قبول دعوت می کنم صفحه ی اول این تاپیک را مطالعه فرمائید و به جمعیت منتظرا ...

ممنونم از دعوتت تشکر🌹

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم
ممنون از دعوت شما منم کانال منتظران ظهور روبیکا عضو هستم🌸

البته عزیز ما در روبیکا کانال نداریم و اون کانال ما نیست.

موفق باشید

التماس دعا

2706