2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من انقده هوس آش کردم 😐ب مادرشوهرمم روم نمیشه بگم مامانمم خیلی ازم دوره‌.خودمم ن بلدم ن حوصلشو دارم ...

نمیدونم من که آش که خودم درست کنم بهم میچسبه بیرون نمیدونم تمیز درست میکنن یا نه درست کردنش خیلی آسونه خیلی   تنبلی نکن الان دیگه هر چی بلد نباشی از  پاپیون  یاد میگیری تو گوگلم بزن هست دیگه آش رشته  خیلی خوشمزست😋😋

به کوتاهی آن لحضه ای شادی که گذشت غصه هم میگذرد😉😊🌺
2731
نمیدونم من که آش که خودم درست کنم بهم میچسبه بیرون نمیدونم تمیز درست میکنن یا نه درست کردنش خیلی آسو ...

وای اره عاشق آش رشتم.الان ب مادرشوهرم بگم شک میکنه میکنه نکنه بارداری هوس کردی😅😅😅حالابیا قسم بخور ک ن نیستم بابا بچم هنو ۱۱ ماهشه .والا تو بارداری این چیزارو هوس نمیکردم.اوهوم باید خودم دست ب کار شم مرسی عزیزم ❣💙

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
وای اره عاشق آش رشتم.الان ب مادرشوهرم بگم شک میکنه میکنه نکنه بارداری هوس کردی😅😅😅حالابیا قسم بخور ...

نوش جون عزیزم برو درست کن 🌹🌹🌹

به کوتاهی آن لحضه ای شادی که گذشت غصه هم میگذرد😉😊🌺
به خودم که باشه آره حتی نون پنیرم خوبه ولی خوب چون مادرشوهرم هست زشته

سینه مرغ رو ریش بزرگ کن با زرشک رو رب تفت بده مبتونی بزاری لا برنج با ته دیگ سیب زمینی میتوتی رو پلو سرو کنی. کلا یه استنبولی با باقالی پلو با مرغ ریش شده یا گوشت درست کن بزار لا ب لاش

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
دودش تو خونه زندگیم میاد 😂😂😥

ای بابا بگو نمیخوایی چیزی درست کنی برای مادر شوهر جان دیگه😂😂😂😂

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

دوستان یه سوال دیشب خونه مادرشوهرم قیمه زیاد درست کرده  بودن دادن به ما اوردیم برای ناهار و شام امروز

حالا دخترم از مزه خورش خوشش نمیاد

میشه ابشو بریزم خودم پیاز داغ درست کنم و رب و ادویه بزنم بزارم کمی بجوشه؟

2706