2752
2734
عنوان

مامانا کمک خیلی خیلی فوری............

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بازم ممنون دوستای خوبم.سزارین کرده خواهرم.الان برام عکساشوفرستادن.مثل ماه میمونه.نقره جون حتما عزیزم.منو خواهرم هم جز منتظرایی بودیم که همیشه به همه سفارش میکردیم برامون دعا کنن.انشاا...............دامن همه ی منتظرا سبز بشه.
دوستای خوبم ممنون از پستاتون.واقعا دلم گرفته بود خیلی دوست داشتم منم الان پیششون بودم و کنارشون در شادیشون سهیم باشم.خودم الان 5ماهمه.واقعا ادم تو نینی سایت تنها نیست .بازم ممنون از لطفتون.
ولی خوبی زایمان طبیعی اینه که ادم میتونه راحت بجه شو بغل کنه بهش شیر بده.خواهرم میگفت نمیتونه راحت بغلش کنه.باید مامانم بغلش کنه براش نگهش داره.راستی تا جند وقت این وضعیت ادامه داره/
از الان به بچه شیر خشک ندیناااااااااااااااااا.بزار سینشو مک بزنه.
اصلا الان شیری نیست که کم باشه یا زیاد.اغوزه.
بچه منم شب اول فقط گریه میکرد.دکتر گفت سردشه.به خواهرت بگو صبوری پیشه کنه.بچه معمولا 3 ماه اول زیاد گریه میکنه.
lممنون سیسمین عزیز.اره دیگه من که خودم گفتم چندین ساله بچه کوچیک نداشتیم.حالا شما ناراحت نباش.من فقط خواستم ببینم که این مورد طبیعیه یا نه.چون بعضیا خاطره های زایمان نوشته بودن درباره ی این موضوع چیزی ننوشته بودن که مثلا بچه ی ما تا صبح گریه میکرد.من فقط خواستم یه جورایی به ارامش خواهرم کمک کنم.و کجا بهتر از نی نی سایت.
مامان هانا جان یکی از دلایل گریه زیادشم میتونه دلدرد باشه چون تا دوسه ماه اول روده های بچه خیلی مجراشون تنگ هست و کوچکترین نفخی اونا رو دچار دلدرد شدید میکنه بگو پشتشو بعد از شیرخوردن ماساژ بدن و دمر بگیرن رو دستشون
وای عزیزم از لحن صحبت من ناراحت شدی؟ببخشید.
راستش یاد روزهای زایمان خودم افتادم.چون پسرم گریه میکرد مامان بابام هی میگفتن که مریضه.منم ناراحت میشدم.در حالی که گریه بچه کاملا طبیعی هست.همه بچه ها ماههای اول زیاد گریه می کنن.
خواهش میکنم سیمین عزیز.میتونم درک کنم که چقدر ادم ناراحت و دل نازک میشه.خودت درد داری بعضی از اطرافیان هم از سر دلسوزی ممکنه یه نظری بدن که خیلی هم عادی باشه ولی نا خود اگاه به دل میگیری.خدا پسرتو برات نگهداره.نی نی من هم پسره.راستی سیمین جون شما شکمت تو ماه 5 بزرگ شده بود؟وگل پسرت از کی لگد میزد؟من خواهرم هفته 16 دخترش لگد میزده من الان اواخر هفته 19 هستم خبری از حرکات پسری نیست.بعضی وقتا شک میکنم حامله ام.اخه شکمم خیلی تغییری نکرده.عجیب نیست؟
2706