2733
2734
عنوان

مامان هایی که سزارین شدن یا اطلاعتشون در این زمینه خوبه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 53 پست

بچه هرچقدرررر بمونه خیلی بهتره دکتر من 

منو ۴۰هفته سرارین کرد البته ی نامه برا بیمارستان بهم داد ک هروقت درد گرفت یا کیسه اب پاره شد برو بیمارستان بستری میکننت ب من زنگ میزنن میام

ولی هیچ اتفاقی هم نیفتاد 

چ راهنماییی هایی کردن تورو☹️بچه هرچقدر بمونه بهتره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تروخداااا اگر شده بچرو بچرخونن طبیعی بیار تروخدااا من ۱۶ روزمه که سزارین کردم ازت خواهش میکنم خیلییی ...

من سز کردم رسیدم خونه دوش گرفتم بعدش از فرداش کارامو خیلی راحت انجام دادم خیلی م راضی م 

2731
وای چه بد😥😥😥 من عملم خیلی اسون بود خدایی.همون روز اول راه افتادم و کارامو کردم .بخیه مگه پرس نیس ...

نمیدونم مال من گوشه هاش یه گرک داشت که موقع کشیدن از زیر پوستم در اومد از رو بخیه نخورده بود حتی شوهرم میگه خدایی بخیش ظریفه ولی اون گوشه ها که گرک داشت پدرمو در اوورد تا پریروز دو روزه بهترم خداروشکر فقط الان دردم داخل شکمه یچیز عین توپ تو شکمه انگار قلمبس سنگینه هنوز جا نیوفتاده نمیتونم زیاد صاف راه برم هههههه نمیدونم اینم کی خوب میشه عین لاکپشت راه میرم دلم میخواد راحت پله پایین بالا کنم بخدا افسردگی گرفتم من ادم شلوغیم و اجتماعی عاشق بیرون رفتنم ۹ ماه بارداری افسردگی داشتم همش حبس اخراشم که سنگین بودم حال بیرون نداشتم الانم که همش رو کمر دراز کشیدم افسردگیم خیلی بدتر شده دلم میخواد برم بیرون دق کردم بیرون رفتن خیلی تاثیر نیزاره بخدا

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
من کسیو نمیترسونم بودن کسایی که حولم دادن سمت سز و من شکم اولم بود شب اول معلومه که بلند میشی چون اث ...

ناراحت نشو دوستم😚اسی هم زایمان اولشه و تجربه نداره ممکنه بترسه.من دردم نگرفت مجبور شدن ببرنم عمل.تو خونه هم اذیت نشدم.میگم که.تو خونه هم اصلا شیاف دیکلوفناک نزدم.میتونستم پابشم از جام.شایدم دکترت بد بوده.ایشالله دفعه بعد راحت زایمان کنی.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
تروخداااا اگر شده بچرو بچرخونن طبیعی بیار تروخدااا من ۱۶ روزمه که سزارین کردم ازت خواهش میکنم خیلییی ...

وااای چقد سخت!!ولی خانومی بدنا فرق داره منم هیچ کدوم از دردای شمارو نداشتم از همون روز اول راه میرفتم و همه چی خوب بود،الانم بچم نزدیک چهارماهشه،قدم نو رسیدت مبارک😚

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
ناراحت نشو دوستم😚اسی هم زایمان اولشه و تجربه نداره ممکنه بترسه.من دردم نگرفت مجبور شدن ببرنم عمل.تو ...

منم شکم اولمه ناراحت نشدم فداتشم منم تو یه حساب دیگم که پرید تایپیک داشتم بارها میپرسیدم سز یا طبیعی بیشتری طبیعی میگفتن اما من مصمم به سز میگفتن نترسونین منو اما پشیمونم البته شرایط روحی هم بی تاثیر نیست خیلی تاکید میکنم رو این موضوع چون افسردگی باعث میشه ناامید باشی دیرتر همت کنی فعالیت کنی خوب بشی

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
2706