2737
2734

سلام.. من ۳۸ هفته و ۲ روزمه و شکم اولمه و بچم بریچه باید سز بشم. دکترم گفته ۳۹ هفته و ۵ روز عملت می کنم. دیر نیس به نظرتون؟ چون تو بهداشت و چند نفر دیگه گفتن برو پیشش بگو درد دارم و لکه بینی تا زودتر عملت کنه یه وقت تو تعطیلی دردت نگیره یا کیسه آبت پاره شه و خونریزی و ...موقع نشست و برخاست یا شبها موقع خواب خیییلی دارم اذیت میشم. اگه مثلا واسه ۳ روز دیگه نوبت عمل بده باز زود نیس؟ میشم ۳۸ هفته و ۵ روز

سکوت تنها صدای خداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردت هم بگیره سزارین اورژانسی میشی دیگه.نترس.خواهرم کیسه آبش پاره شد بردیم اورژانس ۱۲ ساعت بعد عمل شد.

هیچی معلوم نیست.ممکنه ۴۰ هفته رو هم رد کنی.من ۴۰ هفته و ۵ روز دردم نگرفت سزارین شدم.خواهرم هم ۴۰ هفته و ۳ روز کیسه آبش پاره شد سزارین شد.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2740
چرا همچین چیزی میگن اونا بچه زودتر بیاد ک چی بشه؟ بذار کاملتر بشه بعد

آخه چون تعطیلات پیش رویه میگن ممکنه که یه وقت دردت بگیره یا کیسه آبت پاره شه بری بیمارستان زنگ بزنی اونم نباشه بیاد عملت کنه دکتر دیگه ای هم قبولت نمیکنه چون زیر نظرش نبودی و خیلی اذیت میشی... همین اتفاق چند ماه پیش واس زن داداشم افتاد☹

سکوت تنها صدای خداست...
آخه چون تعطیلات پیش رویه میگن ممکنه که یه وقت دردت بگیره یا کیسه آبت پاره شه بری بیمارستان زنگ بزنی ...

چرا مشکل پیش بیاد؟🤔بیمارستانهای دولتی که هر دکتر باشه عملت میکنه دیگه.همشون هم تخصص دارن.من دکترم یکی دیگه بود رفتم بیمارستان یه دکتر دیگه عملم کرد عالی بود.عملم خیلی خوب بود.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

تروخداااا اگر شده بچرو بچرخونن طبیعی بیار تروخدااا من ۱۶ روزمه که سزارین کردم ازت خواهش میکنم خیلیییی عذاب میکشی نمیتونی کاراتو بکنی هرچیزی بخوری تا ۷ روز اول که رگت میگیره بس که رو کمر دراز میکشی راه رفتنت نفست میگیره شکمت کار بکنه اذیت میشی قرصاش اشتهاتو میبره ادرارت میسوزه بخاطر سوند که میزارن گوشه هایه بخیت تیر مشکه تا کلیت حتی وقتی بخیتو میکشی بخدا علکیه میگن زود سرپا میشی من کلی یدنده بودم میتونستم طبیعی بیارم ۳۶ هفته دردم گرفت اما پافشاری کردم سزارین از طبیعی میترسیدم اما از بد بدتر طبیعی بهتره من تازه دو روزه میتونم یکم راه برم بدون درد و به پسرم برسم بخدا بدترین عذابارو کشیدم اینکه هیچکاری نتونی انجام بدی بشینی شیر بدی بخیت اذیت میشه بعدشم گوشت اضافه میاره تا ۶ روز بعد سز هی سرم تو دستت باشه رگت باد کنه 

من تازه دو روزه دارم غذا میخورم ۲۰ کیلو کم کردم بخدا ۸۸ بودم شدم ۶۶

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️

وای مثل من بچم بریچ بود سز شدم ولی دیگه روزهای اخر صبرم تموم شده بود و چند روز زودتر عمل شدم.بچم بیچارم کرد تا ۵ ماه از بس ننگ بود و گریه میکرد.دکتر اطفال بهم گفت هر دقیقه ک بچه تو دل مادر باشه کاملتر میشه تو زود عمل شدی بخاطر همین کامل نشده و بچه ارومی نیست😭😭😭😭😭کشت منو تا ۱ سالش شد