2737
2734

خانوما و آقایون گرامی شب تون بخیر و آرامش ، لطفا این فیلم کوتاه رو تا آخر ببینید هم واسه آقایون مفیده هم واسه خانوما مطمئنم پشیمون نمیشید ☺ سپاسگزارم 🍃🌷

https://www.instagram.com/tv/CANl7MNH1V5/?igshid=mr6e1y43jx3s

🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ذات همینجوریم کلا جواب نمیدم یعنی جواب هیچکس و نمیدم و بعدا غصه میخورم ولی فاز خودمو دوس دارم از ...

من یه جاهایی به اطرافیانم جواب میدم یه جاهایی نه ، یه وقتایی پشیمون میشم چرا جواب دادم یه وقتایی پشیمون که چرا سکوت کردم 😐😅

🍀
من هميشه جواب ميدم و رك هستم ولى بيشتر وقتها در مقابل خانواده همسرم سكوت ميكنم وبعدش تا يك هفته خودم ...

الهی جواب ندی بهتر احترامت سرجاش میمونه کم کم یاد میگیرن ادم باشن

من هميشه جواب ميدم و رك هستم ولى بيشتر وقتها در مقابل خانواده همسرم سكوت ميكنم وبعدش تا يك هفته خودم ...

از رک گویی راضی هستین ؟ من فک می کنم گاهی سکوت بهتر جواب میده به خصوص در مقابل مادر شوهر 

🍀
2738
بچه ها خانواده همسر من از اون دسته از ادمها هستن كه هرچى بهشون بيشتر احترام ميزارى و تحويلشون ميگيرى ...

عجب بله هستن اینچنین ادمایی پس بگذر فقط باید بی خیال باشی که زندگیتون بگذره وگرنه فقط بخودت سخت میگذره