2733
2734
عنوان

همسرم رو اصلا دوست ندارم،کسی هست شرایط من رو داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 39 پست

منم تو دوران شیردهی هستم راستش یکم سرد شدم از شوهرم دوست داشتم بیشتر بهم محبت کنه یعنی ممکنه افسردگی باشه 😞

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا بعد از زایمان دومم افسردگی پس اززایمان گرفتم،انقدر بهش التماس کردم که من حالم بده ،منو یه سفر چ ...

من همیشه آرزوم بود یه زندگی عاشقانه داشته باشم ولی نگه داشتن عشق سخته  خیلی حساسه و نیاز به مراقبت داره 

2731
منم تو دوران شیردهی هستم راستش یکم سرد شدم از شوهرم دوست داشتم بیشتر بهم محبت کنه یعنی ممکنه افسردگی ...

من تازه شیردهی قطع کردم روحیم  بهتر شده به نظرم هم بارداری هم شیردهی منو سرد کردن  کمی عصبی و افسرده شدم

خوشی زده زیر دلت

اگر من بچه داشتم زندگیم بهشت بود 

به داشته هات نگاه کن 

خیلیا هستن درحسرت شوهر هستن

خیلیا درخسرت بچه..مثل خودم

خیلیا درحسرت مردی که خیانت نکنه

فقط خسته ای وباعث شده قدر داشته هاتو ندونی

حرفاتو بهش بزن بگو که به عشق نیازداری

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد