2733
2734
عنوان

کیا مدیریت(هرگرایشی) خوندن؟؟؟من چنتا سوال دارم...بی زحمت میاید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4513 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم گرایش مدیریت اجرایی درس هاش کمتر باشه ولی من تا اونجایی که دیدم تو ازمون های استخدامی سه تا گرایش مدیریت صنعتی بازرگانی و دولتی رو میخوان من خودم بازرگانی بودم، ولی فکر کنم دولتی راحت تر باشه
 before i die i want to be happy and make others happy
بچه ها در صورتی که آدم ارشد یه چیز داره می خونه...می تونه کنکور ارشد مدیریت رو هم امتحان بده؟؟؟چه سراسری چه پیام نور.... بعد یه سال باهم تداخل داشته باشن مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
چند ماهه به نظرتون باید وقت گذاشت واسه خووندن ارشدش؟؟؟ خسته شدم از بس دنبال کار گشتم دیگه یا کامپیوتر می خوان یا مدیریت....
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
آخه من توی ارشد رشته خودم می خوام برم آزمون ارشد مدیریت رو هم بدم.... رشته ارشد من دانشگاه سراسری وروزانه هست...بعد برم ارشد مدیریت امتحان بدم ایرادی نمی گیرن؟؟؟مشکل پیش نمیاد اگه خوندنشون یه سال باهم تداخل پیدا کنه ایراد نمی گیرن؟؟؟؟؟
یعنی یکیش شبانه باشه میشه؟؟مثلا" مدییریته.... یا اگه مدیریت پیام نور باشه ایراد می گیرن باز؟؟؟
کسی می دونه هزینه سراسری شبانه بیشتره یا هزینه پیام نور؟؟؟
نه پیام نور و شبانه ایراد نداره چون هزینه ش رو از خودت میگیرن اونطوری که من شنیدم دولت فقط یکبار هزینه تحصیل دانشجو رو تو هر مقطعی میده (تحصیل رایگان) بازم میگم مطمئن نیستم از آموزش دانشگاه بپرس
اون موقع هزینه شبانه مدیریت چقدر بود مریم جان؟؟؟ آخه رشته ما شبانه ترمی نزدیک 1800 هست!
2706