2733
2734

هیچ مادری به مریضی طفل کوچیکش امتحان نشه...شفا بگیرن  طفلای معصوم بی گناه..واسه هر بچه ای که    قبل دیدین یا شنیدین که مریضه و تو ذهنتون مونده ..همین الان واسش دعا کنید..در اخر ی صلوات واسه دختر منم بفرستین..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

یا باب الحوائج شش ماه حسین😢

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای شما و همه بچه ها صلوات فرستادم شماهم لطفا برای پسر من بفرستین

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
2740

یا من اسمه دواء و ذکره شِفا

خدایا به حق این شب عزیز و فرق شکافته ی مولای شیعیان جهان 

همه ی مریض ها و این دختر عزیزمون رو شفای عاجل عنایت بفرما 🙏

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
برای شفای پاره ی تن منم دعا کنین خواهش میکنم 😔😔😔😔

منم  دخترم مشکل دخترتو داره .. منم دیگه از پا دراومدم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

خدایا به طفل شیش ماهه ی امام حسین قسمت میدم 

نا امیدم نکن 

یه این دفعه بهم رحم کن خواهش میکنم بار الهی 

نزار مثل دفعه های قبل نا امید شم از کرمت 

من هر دفعه به سمت تو رو اوردم 

دست رد به سینم نزن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

انحراف چشم داره؟

ی چشمش کوچیکتر از اونیکیه

منم دعا کنین .. به یه جایی برسم پشت و پناه درس حسابی ندارم ...

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2706