2737
2739

یکم نبات گرفتم هم از اون فله ای خورده ها هم شاخه ای.رنگو روش زیاد زرد طلایی و زعفرونی نیس یکم به سفید میزنه ولی نه کامل..مزشم مث بو روغن سوخته هسدا اونجوریه هم بوش هم مزش..چن روز پیش گرفتم ولی اصلا سرش نرفتم درشو باز کنم ببینم چجوریه ...شوهرم خرید از فروشگاه.حالا قبول نمیکنن پس بگیرن..زیادم هس منم امشب براهییت میخام چکار کنم میشه مزشو تغییر بدم؟با گلابی چمیدونم چیزی

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

یه کم وانیل بپاش رو نباتا بوی عالی میده نزرتم قبول🌹

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیئت 

کرونا 

پخش نذری 

مسلمان عزیز به حق الناس اعتقاد نداری؟ 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728
از گلاب  یا زعفران و یا وانیل استفاده کن.

چجوری استفاده کنم؟بریزم روش؟میشه دقیق بگی

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
هیئت  کرونا  پخش نذری  مسلمان عزیز به حق الناس اعتقاد نداری؟

امشب که همجا احیاس..چی میگی برا خودت اخه

2740

فقط مامانا نظر بدن؟؟

من مجردم🙃🙃

بایکم زعفرون وخیلی کم گلاب بجوسوک مثل ابجوشه زعفرونی میسه.توی لیوان بده مردم.

البته بخاطر کرونا فکر نمیکنم کسی بخوره میترسم بیشتر مردم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
فقط مامانا نظر بدن؟؟ من آ🙃🙃 بایکم زعفرون وخیلی کم گلاب بجوسوک مثل ابجوشه زعفرونی میسه.توی ...

خودم که نمیرم .بسته بندی میکنم میدم شوهرم ببره 

فقط مامانا نظر بدن؟؟ من مجردم🙃🙃 بایکم زعفرون وخیلی کم گلاب بجوسوک مثل ابجوشه زعفرونی میسه.توی ...

میخاستم همینجوری بدم ببره .نمیشه یکاریش کرد ینی؟

خودم که نمیرم .بسته بندی میکنم میدم شوهرم ببره 

خوب پس اگه خشک میخوای بدی نه نمیشه کاریش کرد این شرکتا یا فروشگاهام دیگه پس نمیگیرن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
هیئت  کرونا  پخش نذری  مسلمان عزیز به حق الناس اعتقاد نداری؟

واقعا خدا از سر تقصیراتشون بگذره معلوم نیست اونایی که امشب آلوده میشن چند تا بی گناه رو به کشتن میدن!دوستمون هم باهاشون همکاری میکنه!!!!

با پودر قند قاطی کن که زیاد بشن بعد بپاش رو نباتا   ما رو  سطل قندامونم میپاشیم خیلی ...

اون موقع بوش و مزش میره ینی؟اقبلش نباتو با گلابی چیزی یکم مرطوب بکنم که پودر بچسبه بهش؟