2737
2734
عنوان

پسرم کم شیرمیخوره پوشکاش خشکه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتهاش خیلی کمه واسه شیر کریه نمیکنه اصلا

قدووزنش جقده؟ اگه رشدش خوبه که جای نگرانی نداره؟ رفلاکس نداره؟ 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
2731

حتما دکتر ببر ی وقت خدایی نکرده سنگ کلیه نگیره

مهدی جان⁦❤️⁩هر روز برای آمدنت دعا میکنیم و برای نیامدنت کارهای زیادی...😔به امید روزی که همه ی پیامک های جهان این باشد:مهدی فاطمه آمد.😍
قدووزنش جقده؟ اگه رشدش خوبه که جای نگرانی نداره؟ رفلاکس نداره؟ 

چرا رفلاکس داره چند روزه خیلی کم میخوره برای کلیه هاش خطرناک نیست ؟ الان انقد غصه میخوره از ساعت ۷ غذوب تا الان یبار هم جیش نکرده

2740
اخه غذا میدم اب هم باید بخوره غذا میدم چون اب بدنش کمه  یبوست میگیره

باقطره چکان آب بهش بده .روغن زیتون بریزتوغذاهاش .هرازگاهی آب سیب بهش بده .کدوحلدایی بهش بده یبوست نمیگیره دیگه

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
شما شیر خشک میدی به بچت ؟من نمیدونم وقتی به دنیا اومد بچم چه شیر خشکی باید بخرم ؟؟باید بیمارستان هم ...

اپتامیل بستگی داره چی بهش بسازه من صد مدل عوض کردم این خورد بهش 

باقطره چکان آب بهش بده .روغن زیتون بریزتوغذاهاش .هرازگاهی آب سیب بهش بده .کدوحلدایی بهش بده یبوست نم ...

جیش نمیکنه چی ؟؟ با قطره چکون اب بدم نهایت یکم میشه انقدی نمیشه که بخواد دفع کنه 

من پسرم هفت ماهشه لک نارنجی توو پوشکش میبینم یبوست شددددید هم هست تاپیک زدم گفتن کم آب شده بدنش

روغن زیتون و کره زیاد بریز تو غداش و آب هندونه بهش بده

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2706