2733
2734
عنوان

ابن سینا یا رویان یا نوید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 64 پست
توکل به خدای بزرگ و قادر خیلی ممنون از دل گرمیتون خدا دامن همه چشم انتظارهارو سبز و دلشونو شادکنه

ایشالا عزیزم.خواهش میکنم عزیزم وظیفمه

دیروز تولد پسرم مارتیا بود۱۴۰۳/۳/۲۴💖💖 امروز همسرم بهم گفت هر کی با تو باشه از زندگی سیر میشه۱۴۰۳/۳/۲۵💔💔💔همه وجودم زیر بار این جمله شکست له شد ده سال به پای تمام کم و کاستی هاش نشستم تو مشکلات کنارش بودم....از هر چی مرده متنفرم از هر چی عشقه متنفرم....ولی بازم بخاطر تو پسرم فقط بخاطر تو زندگی میکنم نفس میکشم چون تو تنها دلخوشی من از این دنیای بی رحمی😭😭بماند به یادگار💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه متاسفانه ندارم از سه تا فولیکول فقط ی دونه تخمک در اومددو تاش پوچ بودن که ی جنین تشکیل شد اونم ان ...

سلام شما مشکل ذخیره و آندومتریوز داشتید مشکلتون برا باروری حل شد و تونستید بچه دار بشید؟!

سلام شما مشکل ذخیره و آندومتریوز داشتید مشکلتون برا باروری حل شد و تونستید بچه دار بشید؟!

سلام عزیزم من فقط مشکل ذخیره داشتم برای بار دوم ivf کردم یک حنین تشکیل شد شهریور 400 پانکچر شدم مهر نرفتم انتقال بدم گفتم فریز بشه بعدا انتقال بدم آبان میخاستم برم برای انتقال که پریود نشدم خیلی صبر کردم اولش گفتم حتما یاسه شدم بعدش بی بی زدم در کمال ناباوری خداروشکر باردار بودم و الان دخترم 15 ماهه شده 

خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه تا دلشون شاد بشه آمین

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .