2737
2734

به دلیل توهین و نتونستم جوابشو بدم کاری که خیلی وقت بود میخواستم انجام بدم (ترک خونه) ب خاطر پسرم  نمی شد...ولی قهر کردم و پسرم کلی بیتابی میکنه😢😓😥دلم آشوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناه داره میاوردیش

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2731
2740

آخی طفلک

بچه رو قاتی مشکلتون نکن گناه داره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

کار اشتباهی کردی همیشه باید مرد واهمه داشته باشه از اینکه بزاریش بری یک شب بزاری بری ترسش واقعا میریزه بلاخره همه زندگیا کم و کاستی رو داره خانومی تو بچه هم داری اگه اومد منت کشی ناز نکن ررو حتما 

مامان شدم😊