2737
2739

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسم آقا ازت زیاده بخوام بگم.حلالت نمیکنم به خاطر این بد و بیراه که گفتی😠

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

@biggla    

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
چرا؟!

خدا لعنتت کنه که نسبتهای خودتو به بقیه میدی

کسی تا توهین نکنه من نمیکنم هر چیم گفتم لایق خودتو خانوادت بود 

خجالت بکش بی عقل.واقعا هم بی عقلی سنتو توی پروفایلت زدی زیر یکسال.نشون میده چقدر روی تربیت نداشتت کار کردن خانوادت

2706