2733
2734
عنوان

تجربه ی من از جوش 🤦‍♀️ هر کی که جوش داره رو پوستش بیاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 116 پست
خداروشکر  که پوست شما هم خوب شده شما هم روزی یدونه تا آخرش؟

نه من روزای فرد یکی روزای زوج دوتا 

۳۶۰ تا دونه هم خوردم 

دکتر گفت کمتر بخوری نتیجه نمیده 

سیکل درمان داره باید تا اخر بری تا نتیجه بگیری 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من روزای فرد یکی روزای زوج دوتا  ۳۶۰ تا دونه هم خوردم  دکتر گفت کمتر بخوری نتیجه نمید ...

پس شما دیگه باید پماد لب بهتون وصل میکردن خخخ من کم کم کمش کردم تا الان که 20روزی یدونه

2731
من پارسال بسته ایی ۵۵ میخریدم اما بیشتر ایرانی خوردم خارجیش ۹۰ بود گیر هم نمیومد  اما دکتر گفت ...

من پارسال همین موقع شروع کردم و ایرانی بسته ی 75می گرفتم تا مهرماه که دیدم خارجیش اومد حدودا بسته ی 140 ولی الانش نمیدونم

پس شما دیگه باید پماد لب بهتون وصل میکردن خخخ من کم کم کمش کردم تا الان که 20روزی یدونه

داغون بودم

برا لبم یه لبلو خیلیییی کوچیک میخریدم ۷۵ تومن فقط واسه یه هفته ولی خداروشکر تموم شد و نتیجه داد 

برای همه دوستان دعا میکنم از شر جوش راحت بشن 

من عکسای پوستمو مرحله به مرحله گرفتم توی کامپیوتر نگه داشتم تا هروقت ناشکری کردم برم ببینمشون 

خیلی وقتا تو اتوبوس و خیابون ملت جلومو میگرفتن انواع و اقسام ماسک هارو پیشنهاد میکردن درصورتی ک من همه ارو امتحان کردم 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
2740
داغون بودم برا لبم یه لبلو خیلیییی کوچیک میخریدم ۷۵ تومن فقط واسه یه هفته ولی خداروشکر تموم شد و نت ...

چه جالب منم عکسام رو نگه داشتم اتفاقا و اونای که جوش دارن رو با تموم وجودم درک میکنم

اسی لطفاً ی بار دیگه عکستو بزار ببینم جوشام به راکوتان نیاز داره یا نه 

چند بار دکتر رفتم داروهاش هیچ اثری نکرد من قبل پریودیم جوشای صورتم خیلی زیاد میشن

تسلیم نمیشم ببینم این روزگار چه غلطی میخواد بکنه 😉 ((پرسیدم از خدا دلیل خلق من چیه؟؟ندا اومد آخه تو محشری 😍 از همه سری 👑 تو یه افسونگری 😁❤  هیچی دیگه منم قانع شدم :))