2733
2739
عنوان

دوستان به نظرتون ازدواج تو چه سنی مناسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اطرافیانم که زود ازدواج کردن با یه بچه خیلی محدودن از نظر لباس و کار و ... ولی باز میگن تو سن کم خوب ...

من زود ازدواج کردم ولی تا زود بچه دار نشی پیر نمیشی

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

من ۱۵سالگی ازدواج کردم همون سال اول بچه دار شدم بچه ۷ماهه ب دنیا اؤمد زایمان زود رس ب خاطر سن پایینم خیلی زجر کشیدم توی شهر غریب مادرم پیشم نبود نابود وافسرده شدم الان ۳۷سالمه همه میگن قیافه ت خیلی بیشتر نشون میده با اینکه شوهرم آدم خوب ومهربونیه ولی ای کاش توی سن پایین ازدواج نمیکردم 

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری
2738

اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید از مشاوره ازدواج به صورت آنلاین مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوالی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا از رفتن به مطب و موندن تو نوبت های طولانی راحت میشید.

ببین صرف ازدواج فرقی نمیکنه،همینقدر ک حس کنی عقل و شعور گذروندم یه زندگی رو داری کافیه.حالا یکی تو نوزده سالگی بهش میرسه یکی بیست و نه سالگی.

ولی به شخصه توی بیست و دو سالگی عقد کردم و شیش ماه بعدش استخدام شدم.اگر قبل عقدم استخدام میشدم بهتر بود چون شوهرم اونوخت اگر قرار بود منو بپذیره با وجود شغلم میپذیرفت

الانم میذاره کار کنم ولی هروقت بحثش پیش میاد میگه من زن کارمند نمیخاستم