2737
2734
عنوان

پاسخ به سوالات پزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 21653 بازدید | 48 پست
اقای دکتر خیلی از لطفتون ممنونم .بچه خواهرم عفونت اداری که نداشت می خواستم بدونم بسته نشدن ملاجش می تونه ربطی داشته باشه اخه 16 ماهش هست و دکترش یکم خواهرم رو نگران کرده به نظرتون برای بسته شدن ملاجش دیر شده یا نه؟
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام آقای دکتر.من 23 سال سن دارم.موهام به شدت میریزه طوری که حجم موهام خیلی خیلی کمتر از قبل شده و فرق سرم کم پشت شده.جدیدا یه سری آزمایش هورمونی انجام دادم.نتیجش هنوز نیومده.قرص آکوفن و انواع شامپوهای ضد ریزش خارجیو استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.موهام موخوره داره خواستم بدونم کوتاه کردن موهام تأثیری تو درمان داره؟در کل شما چه توصیه ای میکنید؟
یه سوال دیگه داشتم،ریزش موهام میتونه به دلیل کیست تخمدان باشه؟علائم کیستو دارم(پریود نامنظم،پادرد ،رشد موهای زائد).برای اطمینان به پزشک غدد مراجعه کنم یا زنان؟آزمایشات هورمونی که پزشک پوست تجویز کرده میتونه کیست تخمدانو نشون بده؟در ضمن مجردم
2738
با سلام آقای دکتر از شما بی نهایت تشکر می کنم مشکل من به احتمال زیاد همان درد عضلانی اسکلتی هست خطری هم داره مثل گرفتگی رگها -سکته یا..................
باز هم ممنون
امـــــــــــــــــــــــــــروز را دریــــــــــــــــــــــــــاب......
سلام اقای دکتر.من چند ساله که همش احساس میکنم چیزی تو گلوم گیر کرده دقیقا اون قسمتی که گلو به استخوان سینه وصل میشود و جالب اینجاست که وقتی از بیرون همون تو رفتگی بین گلو و قفسه سینه را فشار میدم برای چند ثانیه ای خوب می شم وهر وقت زیاد به این موضوع فکر میکنم بیشتر این احساس رادارم از نظر تیرویید هم مشکلی ندارم و حالا سوالی که از شما دارم این است که ممکن هست که یک جسم خارجی مثل هسته میوه چندین سال در مری بماند و بی علامت باشدو این حس را ایجاد کند و ایا این جسم خارجی علائمی مثل عفونت و چیزهای دیگه ایجاد نمی کند اخه من هیچ علائمی هم ندارم.به نظر شما این چه مشکلیه که من دارم ممنون میشم کمکم کنید اخه من از دکتر رفتن وحشت دارم
اقایییییییییییی دکتر ببخشید میشه یه سئوال بی ربط بپرسمممم ؟؟؟؟؟
شما که یه دکتر هستیدددددددد میشه روش صحیح درس خوندن برایییییییی قبولی به رشته های پزشکی رو به من بگیدد ؟؟؟
بازم ببخشید انجا جای این سوال نبود اماااااا به راهنماایییییی هاتون نیاز دارم ممنون
2706