2737
2734

یه لحظه میاید لطفا

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بعد یه سوال ؟ ایا این کتاب شخصیت داره .مثلا مثلا رمان ها ؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
اره عزیزم تاجایی که بتونم درخدمتت هستم... 

عزیزم اینایی که گفتمو لطف کن پاسخ بده 

بعد یه سوال ؟ ایا این کتاب شخصیت داره .مثلا مثلا رمان ها ؟؟

نه اونطوری... راجع به قانون جذب هست وقانون فرکانس ها.... وکلی مثال زده شده اززبان نویسنده درمورد این قوانین ونحوه بهره بردن درست از قانون جهان

نه اونطوری... راجع به قانون جذب هست وقانون فرکانس ها.... وکلی مثال زده شده اززبان نویسنده درمورد این ...

یکی به من گفت که شخصیتهای این کتاب الفرد وسیمونه هست ایا درسته یا نه ؟؟؟ 

بچه ها در مورد چیه .میشه توضیح بدید یکم مفصل 

کلیاتش روبخوام بگم.... درمورد این که

هرموجودزنده ای ازجمله انسان ازخودش فرکانس ساطع میکنه وخداونداین دنیارو براساس فرکانس ها ساخته حالا چطوری اینطوری که مثلا ما دوتا حس داریم حس خوب وحس بد وهرکدوم ازاین حس ها دارای فرکانس مختص خودش هست که باعث جذب پاسخ هایی باهمون سطح فرکانس میشه مثلا.. شما وقتی حس بد داری مثل نگرانی استرس ترس وابستگی و... داری فرکانس بد به جهان ساطع میکنی درنتیجه جهان متقابلا ازنوع فرکانس منفی شما بهتون پاسخ میده و اتفاقایی که دوس ندارین براتون میافته 

میشه بگی ایا این کتای شخصیت داره یا نه ؟؟

نه اصلا شخصیت نداره

کتاب انگیزشیه

در مورد ایمان به خداست

و تو طول کتاب چند تا مثال آورده برای درک بیشتر

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2706