2733
2734
عنوان

جواب خواهر شوهرم حسابی ناراحتم کرد + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 99 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم دیشب جاری و خواهر شوهرم و دعوت کردم الان عذاب وجدان گرفتم میگم چرا گفتم یا حداقل یکی یکی میگفتم ولی خوب واقعا اونا جایی نرفتن و از اول کرونا خواهر شوهرم ک هیچ هر کی اومد خونمون گفت فاطمه تعارف داره من ندارم همه رو اول ضد عفونی کرد بعد راه داد خونه با اینکه همه ماسک و دستکش داشتن 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2731
مشکل اینجاست که بچه ها فاصله حالیشون‌نمیشه که نمیدونم‌بچه استارتر چند سالشه ولی بچه ی من که جایی بر ...

۱۵ ماهشه

زیاد چیزی متوجه نیست دستشو ممکنه به سطوح آلوده بزنه به چشمش بزنه بعدش به دهنش بزنه

طفلی گناه داره به نظرم باهاش یه جایی قرار بزار با ماسک و دستکش و اینا بیاد با فاصله ببینتش و ب ...

اتفاقاً بهشون گفتیم و گفتند ما نمیتونیم نبوسیم مو بغل نکنیم

اتفاقاً بهشون گفتیم و گفتند ما نمیتونیم نبوسیم مو بغل نکنیم

خو دیگه پس مشکل خودشونه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اخی چقدر بچه اتو دوس دارن، مسج داده برای دل تنگی 💙،حرف بدی نزده احتمالا دلتنگی زیاد بهش فشار اورده، ...

منظورم از ناراحتی عذاب وجدان بود ناراحت شدم که ناراحته

ناراحت شدم که دلتنگه و من نمیتونم هیچ کمک بهش کنم

خلاصه که تو رو دربایسی قرار نگیر چند روز پیش‌هم مادرشوهرم‌هی زنگ‌زد گفت بیا اینجا دختر خواهرشوهرمم‌ ...

عزیزم خیلی مبارک باشه بارداری

منم دوست دارم باردار بشم البته بعد از این دوران شیردهی تموم شد

شوهرم میگه بعد از کرونا اما اگه خیلی طول بکشه چی

خوب کاری کردی نفتی شما جزو دسته حساسی و باید خیلی مراقب خودت باشی چون یه نفر نیستی و دونفری

2706