2737
2734

بچه ها قاضی چی قراره بگه؟ چی میپرسه ازمون؟ چی باید بگیم که زودتر تموم بشه؟ طلاقمون توافقیه. من خودم هم وکالت طلاق دارم ولی نمیخوام پول وکیل بدم. گفتم خودش بیاد دادگاه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه دلیل طلاقو‌چی باید بگیم؟ ما هر دومون خیانت کردیم😔 اینو که نمیشه بگیم!

😑😑😑😑نمیدونم چی بگم والله

که داند به جز ذات پروردگار* که فردا چه بازی کند روزگار..... به امید اقامه نماز جمعه در قدس😊
دلیل طلاق واین چرت وپرتا واسه ما که نصیحتم میکرد🤨🙄

خب شما دلیل طلاقو جی گفتید؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2740

اگر واقعا خودتم میخوای جدا شی بگو عدم سازش

در غیر این صورت اصرار کن ک زندگیتو دوست داری تا همه حق و حقوقت رو بتونی بگیری

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
😑😑😑😑نمیدونم چی بگم والله

شما دلیل طلاقو چی گفتید بهش؟ همین که بگیم تفاهم نداریم کافیه؟ همون یه جلسه حکم طلاقو میده؟

خب شما دلیل طلاقو جی گفتید؟

خیانت کرده بود منم همشو توضیح دادم

اونم گفت ببخش سنتون کمه درست میشه میتونی شرط وشروط بذاری براش و......

ولی خب ما تصمیممونو گرفته بودیم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
اگر واقعا خودتم میخوای جدا شی بگو عدم سازش در غیر این صورت اصرار کن ک زندگیتو دوست داری تا همه حق و ...

آره بابا! من دیگه آب از سرم گذشته. فقط میخوام بدونم اگه بگم سازش نداریم همون یه جلسه حکمو میده؟

خیانت کرده بود منم همشو توضیح دادم اونم گفت ببخش سنتون کمه درست میشه میتونی شرط وشروط بذاری براش و. ...

بعد همون جلسه حکم طلاقو داد؟ همون روز میشه بریم محضر؟

آره بابا! من دیگه آب از سرم گذشته. فقط میخوام بدونم اگه بگم سازش نداریم همون یه جلسه حکمو میده؟

فکر نکنم

خیلی زود انجام بشه فکر کنم ۳ ماهی زمان ببره

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706