2733
2739
عنوان

مطالعات قبل از سفر اروپا

| مشاهده متن کامل بحث + 5298 بازدید | 98 پست
سلام فهمیه جون و بقیه دوستان

به به چه کار عالی ای انجام دادی
از دیدن تاپیک خیلی خوشحال شدم
امیدوارم همه کسایی که به این تاپیک سر میزنن ازش استفاده کنن و اگه تجربه ای دارن در اختیار ما قرار بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رها جون .منم امیدوارم دوستان با تجربه کمک کنند .تا سفر پر باری داشته باشیم .

برای دانلود زندگینامه و اثار رافائل نابغه رنسانس به این جا برید.

http://ketabnak.com/comment.php?dlid=48357
ا ز ا د ی
2731
فیلم گلادیاتور .کتاب اسپارتاکوس .ترجمه زبیح الله منصوری و سینوهه پزشک فرعون (برای قسمت مصر موزه لوور)

فیلم گلادیاتور .فیلم بسیار زیبایی هست .سکانس پایانی فیلم در معروفترین امفی تئاتر تاریخ یعنی کلوسئوم بازی شده .

در رم ما از این امفی تئاتر دیدن خواهیم کرد .
ا ز ا د ی
بهتره برای فیلم ها و کتابها توی صفحه اول تاپیک یه لیست بذاریم و هر بار ادیتش کنیم که دسترسی بهش راحت تر باشه
چون ممکنه تعداد صفحات تاپیک زیاد شه و هر بار باید کل صفحات رو بخونیم .
اینجوری فکر کنم بهتره
2738
خیلیییییی خوبه مرسی
منو همسرم و پسرم قراره مهر بریم احتمالا 3 کشور خودمون میریم تور نداریم فرانسه حتما میریم کشوری که از اونجا ویزا ی شینگنمون در بیاد م که فکر کنم لهستان باشه و یه کشور دیگه
که هنوز انتخاب نکردیم
این تاپیکو سیو میکنم تا از تجربه شما استفاده کنم
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
مهمترین صنعت دستی ایتالیا ماسک های معروف بالماسکه است که در اروپا بسیار طرفدار دارد و البته شیشه و بلور ونیز
هم بینظیر و بسیار معروف است. در فیلم چشمان تمام بسته اثر بینظیر استنلی کوبریک با این ماسکها آشنا شده اید. اتفاقا ماسکهای استفاده شده در آن فیلم، همه توسط یکی از برجسته ترین ماسک سازهای ونیزی طراحی و ساخته شده که هنوز در مغازه اش به ساخت و فروش آنها ادامه می دهد.
ا ز ا د ی
دوستان خوبم .برای اینکه تایپیک اسپم نداشته باشه .هر بحثی که دقیقا به موضوع تایپیک مربوط نیست را اینجا بگید.

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22414&ChatDate=16-5-1392

افتاب جون جواب شما را تو کلوپ دادم.
ا ز ا د ی
2706