2733
2734
عزیزمممم منم عین شما دارم میبینم و میترسم لرد بیلیش یا همون انگشت کوچیکه سانسارو گول بزنه

گول که میزنه هیچ

به رمزی هم شوهرش میده اینقدر دردناکه همین قسمتاش

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه واقعااااا عالیه جوکر اصلا مثل تعریفایی که میکردن نبود

اصلا نتونستم فیلمشو درک کنم حیف کنکوریم بعد کنکور بیکارم میشینم نگاش میکنم فیلمafter رو هم حتما ببین خیلی باحاله

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2731
اصلا نتونستم فیلمشو درک کنم حیف کنکوریم بعد کنکور بیکارم میشینم نگاش میکنم فیلمafter رو هم حتما ببین ...

باشه عزیزم ممنون منم عین شما کنکوریم✋

آسمون سقف آرزوهای منه  
واقعا فیلم خوبیه؟؟ناموسا انصافا راسشو بگین😐 مثل جوکر نباشه بعد دیدنش افسردگی گرفته بودم چیبود همه ت ...

ی فیلم طولانی 

با صحنه های خیلی خیلی باز

این اونو میکشه اون اینو میکشه 

خیانت میکنن به هم

آخرشم چرت تموم شد

حیف 8 سالی که مردم وقت گذاشتن دیدن

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2738
ی فیلم طولانی  با صحنه های خیلی خیلی باز این اونو میکشه اون اینو میکشه  خیانت میکنن به ...

اهان پس نگا نمیکنم مرسی ک راسشو گفتی😁

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
من دارم میبینم اول فصل هفتم.همش میترسم تموم شه دلم واسه جان اسنو تنگ بشه😣💍

اخرش ی کاری میکنه ازش متنفر میشی

فاصله تان را با آدم ها رعایت کنید ؛ آدم ها یکدفه می زنند روی ترمز ؛ و آن وقت شما مقصری..
واقعا فیلم خوبیه؟؟ناموسا انصافا راسشو بگین😐 مثل جوکر نباشه بعد دیدنش افسردگی گرفته بودم چیبود همه ت ...

عالیهههههههههههه

فاصله تان را با آدم ها رعایت کنید ؛ آدم ها یکدفه می زنند روی ترمز ؛ و آن وقت شما مقصری..
عزیزمممم منم عین شما دارم میبینم و میترسم لرد بیلیش یا همون انگشت کوچیکه سانسارو گول بزنه

لرد بیلیش به فنا میره اخرش

توی واقعیت بازیگر نقش لرد بیلیش کرونا گرفته

عالیهههههههههههه

یکی میگ بده یکی میگ خوبه😁 کنجکاو شدم حتما ببینم 

گول که میزنه هیچ به رمزی هم شوهرش میده اینقدر دردناکه همین قسمتاش

اخ اره من شب اول ازدواجش گریه کردم

2706