2737
2739
عنوان

اگه بخوام برای افطار کنتاکی درست کنم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 37 پست
خب مزه دارش کن

ن من خودم ک درست نکردم تاحالا...فست فودیا خوردم خوشم نیومد 🙄

دیگه درست نکردم اصلا

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
وای وای عالیه دلم خواااست

عزیزم منم کت وبال داشتم ولی پخت کامل آب‌پز کنی بد مزه میشی یکمم کنجد سفید بزن داخل آرد سوخاری اول بنداز تو تخم مرغ واب بعدشم تو ترد سوخاری بزار نیم ساعت بمونه بعد روغنت را داغ من بعدشم زیر شعله را کم کن واروم آروم سرخ کن نوش جون 

خدایا شکرت کمکم کن همه چی درست بشه باردار نیستم تیکر تولد دوسالگی پسرمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سینه یا فیله رو میخوای سوخاری کنی نیازی نیست ابپز کنی کافیه ک کامل بکوبی تا نازک بشه و نییم ساعت قبل از ارد زدن یه کمی شیر اضافه کنی و این ک با حرارت زیاد سرخ نکنی. 

اینم سوخاری ما البته این برای تعطیلات عید بود🙃🙃🙃

2731
آره فست فودیا رو منم دوس ندارم چیکن استریپس بگیر از فست فود عالیه

این حتی اسمشم نمیتونم تلفظ کنم😂😂

ولی خدایی هیچی برام این ساندوبجای ساده نمیشه... مثل فلافل😍😍😂

شاورما😑😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
این حتی اسمشم نمیتونم تلفظ کنم😂😂 ولی خدایی هیچی برام این ساندوبجای ساده نمیشه... مثل فلافل😍😍😂 ...

خیلی خوشمزه است ی بار امتحان کن مشتری دائمش میشی منکه اینقد ددس داشتم که یادگرفتم تو خونه درست میکنم 😁

خیلی خوشمزه است ی بار امتحان کن مشتری دائمش میشی منکه اینقد ددس داشتم که یادگرفتم تو خونه درست میکنم ...

حتما امتحان میکنم مرسی😘❤

2738